Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kavarasbol, kalandbol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarasbol, kalandbol lehet komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van 1 srac aki rettentoen tetszik, de nagyon megy a szexre 4 randin tul vagyunk mar jol elvoltunk de elkezdett elegge ramenos lenni, ha lefekszem vele felek hogy csak ennyi volt, vagy akar lehet belole tobb is? 18/L

2017. márc. 7. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehet, de elég kicsi rá az esély, pláne ilyen fiatalon. Mond meg hogy te komolyabbat szeretnél.


Egyébként meg negyedik randi az már nem is olyan vészesen gyors- kivéve ha még szűz vagy.

2017. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

az se mindegy h a négy randi az összességében mekkora időt ölel fel :) Mert lehet h 2 hét alatt volt összesen 4 randi


Ha megmondod a srácnak h még nincs meg az a bizalmi szint ami után ledobnád a bugyid, emiatt pedig várjon :P ha azt mondja h pá akkor pá

2017. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

"ha lefekszem vele felek hogy csak ennyi volt"


Ha meg nem fekszel le vele, akkor ennyi SE lesz.


Most akkor te szeretnél vele kufircolni, vagy sem?

2017. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3-as volnék még egy szóra.


Persze, hogy lehet. (Gyakorlatilag minden komoly kapcsolat "kalandként" kezdődik.)

2017. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Kényszerítsd rá, hogy megismerjen, mielőtt lefekszel vele. A a férfi az első ejakulációig úgysem lát tisztán. Senkit! Ha megismer, könnyebben dönthet úgy, hogy lehorgonyoz melletted. Ha nem ismer, könnyebben dönt úgy, hogy továbblép. Egyik eset sem garancia semmire, de ha az élet egyéb területein is partner tudsz lenni, az nagyban növeli az esélyeidet.
2017. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3 honapja beszelunk eleg jol ismerjuk egymast sokmindent megosztunk egymassal, szuz nem vagyok
2017. márc. 7. 21:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Pusztán a számok alapján, hogy három hónap, négy randi, nem vagy szűz én ezt nem tartom rohanásnak. Az "eléggé rámanős" sem feltétlenül gáz, örülj h kíván. Pont most volt egy kérdés, ahol egy lány meg arra panaszkodott, hogy már egy hónap eltelt és a srác nem nagyon feszegeti a szex témát.
2017. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 János Gilján ***** válasza:
74%
Én a feleségemmel úgy jöttem össze egy táborban, hogy ő csak ki akart próbálni egy izmosabb srácot, én meg csak ki akartam próbálni egy 150 centis lánykát. A próba olyan jól sikerült, hogy 10 és fél éve vagyunk együtt, a mai napig virágzó házasságban. :)
2017. márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Igaz, Jani. Mindazonáltal egy, a szabályt erősítő kivételből hiba lenne messzemenő következtetéseket levonni.
2017. márc. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 János Gilján ***** válasza:

Ebben maximálisan egyetértek. Sokszor mi sem értjük, hogy anno végül is miért maradtunk együtt. :D

Viszont együtt maradtunk és talán csak "szerencsénk" volt, de eddig egész jól alakult minden.

2017. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!