Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez igaz?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol,hogy ha tetszik egy lány akkor vannak olyan napok,amikor hirtelen megváltoztok. Mármint,ha kedvesek és figyelmesek voltatok akkor egy nap,hirtelen az ellenkezője lesztek. Ez igaz? És miért?
2017. márc. 7. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ehhez bárkinek is a tetszése kellene.


Legalábbis nekem nem: simán is van rossz napom, meg jó is.

2017. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Kamu. Ez játszmázás.
2017. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen ez játszma, ne dőlj be neki.
2017. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy játszmázás?
2017. márc. 7. 23:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyféleképpen lehet érteni a játszmázást.

Megpróbál reakciót kivívni úgy, hogy mást mutat, mást mond, mint amit gondol, érez.


Amúgy pedig mindenkinek vannak jobb, kevésbé jó és kifejezetten rossz napjai is. Valakinél ezek halmozódnak, valakinél nem. Nem lehet általánosítani. A jeleket pedig csak az veszi észre aki keresi.

2017. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Megpróbál reakciót kivívni?" Hmm... Te ezt így hívod?
2017. márc. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Pontosan így van. Köztudott, pont ahogy a nők menstruálnak. Ez is minden férfi egyedre ráhúzható. 5- ös!
2017. márc. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik egy srác mindig kedves vagyok vele.Nálam ez nem így működik.MAx ha jön a tálapó kicsit feszültebb vagyok előtte, de azt észrevettem, hogy ha van valakim, akkor ez arra az időszakra sem igaz:D:DBár én idősebb vagyok, nem huszonéves.
2017. márc. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van. Mind pszichopaták vagyunk. Magunkgoz édesgetünk, hogy egy óvatlan pillanatban állcsúcson vágjunk. Azért van ez, mert rá érünk.

30/f

2017. márc. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!