Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak itt sokan meggyőz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak itt sokan meggyőződve, hogy tuti megcsalja valaki a párját?

Figyelt kérdés

Pl távolság van/lesz köztük és úgy vannak vele, hogy biztos megcsalják egymást.

Nem látnak az adott kapcsolatba...

Ennyire általánosítani kell minden nőt/férfit?



2017. márc. 8. 21:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú ezt leírni, de valahol mindenki magából indul ki. Én voltam távkapcsolatban a későbbi férjemmel, aztán tönkrement a kapcsolatunk egy időben és nem volt szex. Sosem csaltuk meg egymást. Egy idő után elváltunk. Sosem csaltam meg senkit, és vagyok olyan jó emberismerő, hogy az az 1-2 férfi az életemben hasonló értékrendű férfi volt, ilyenre vártam, ilyet választottam. Ez persze hosszas egyedül léteket jelent két kapcsolat között.


Nekem eszembe sem jutna, hogy a párom megcsalhat, sosem nézném meg vagy venném fel a telefonját, egyszer az emailbe bejelentkezve marad és kiléptem neki belőle, nem olvastam bele. Azért mert én sem tennék ilyet. És nem azért mert egy szent vagyok vagy hűde erkölcsös. Hanem mert nem teszek olyat mással ami nekem is fájdalmat okozna. Ennyi. De nem vagyok vak és ostoba sem, látom ha más nőket kíván meg a párom és ha nincs szex, akkor tudom hogy ezt megbeszéljük és lépünk, ha kell.

2017. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
11 es a számból vetted ki a szót. Ugyanígy vagyok hosszas egyedüllét két kapcsolat között teljesen igaz. Mivel nem igazán találok olyan nőt aki biztosítja mindazt amit én is . Oda vissza ugyebár.
2017. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!