Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha többen is mondták már rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többen is mondták már rám hogy ronda vagyok, meg többen is hogy szép, akkor most ronda vagy szép vagyok?

Figyelt kérdés

Szoktam tetszeni a pasiknak, meg volt már kapcsolatom stb, tehát-e téren nem érzem hogy nagyon iszonyatosan bűnronda lennék, DE VISZONT, többen is mondták már hogy ronda vagyok, főleg lányok. pl. a húgomnak egy osztálytársa mondta, hogy nem vagyok valami szép, meg egy másik barátnője, hogy amikor meglátott egyből azt gondolta hogy mekkora az orrom. Ezeket most hallottam, és eléggé elcseszte a kedvem, amúgy is gyűlölöm magamat, főleg az arcomat. Még régen egy volt barátnőm összeveszésünkkor olyanokat vágott a fejemhez, hogy egy bányarém vagyok, nagyon ronda stb. Meg van egy fogyatékos ismerősöm, nem értelmi fogykós, csak kicsit fura (úgy viselkedik mint egy autista) és azt mondta hogy csúnya vagyok, azért mert túl nagy a szemem.

De biztos van még pár csak nem jut eszembe...

nem értem. Ha annyira ronda vagyok, akkor miért tetszek általában a fiúknak? Volt munkahelyemen is rám volt kattanva egy csomó munkatársam, még annó suliba is mindig szerelmes volt belém valaki, vagy tetszettem valakinek...

Vagy azóta ennyire megcsúnyultam?

20l


Egyébként szerintem is ronda vagyok, tehát magamnak iszonyatosan nem tetszem, de mégse látom magamat kívülről az életben...


2017. márc. 9. 00:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, még nem láttalak.

Küldj egy képet és megmondom, de csak akkor, ha nem sértődsz be a válaszomon, ha éppenséggel nem pozitív.

2017. márc. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz,nő vagyok,és őszinte😃
2017. márc. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet nyugodtan es en oszinte leszek veled :)
2017. márc. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Küldj kèpet nyugodtan.

Nem akarok ismerkedni én már idősebb vagyok. De a véleményem elmondom ha érdekel.

2017. márc. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek tetszel, van, akinek nem. Ez már csak így működik :D De alapvetően biztos nem vagy csúnya, ha ennyi fiúnak tetszettél.
2017. márc. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
43%
Általában az ehhez hasonló kérdéseket azért szokták feltenni, mert pozitív megerősítésre vágynak, mert ez jót tesz a lelki világuknak. Szánalmas.
2017. márc. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

oké akkor leírom magamnak: kibfds@szott szép vagy b@,fzdmeg csak irigységből mondják a lányok hogy egy ronda szarkupac vagy, amúgy olyanok akarnak lenni mint te, a pasik reálisan látják földöntúli szépségedet, s kegyeidért bármivé lennének, az égig magasztalják angyal arcod bájait!


továbbléphetünk?

egyébként bocsánat, csak részeg vagyok.

2017. márc. 9. 02:59
 8/24 A kérdező kommentje:
ja amúgy 6-os ha görcsösen nagyot akarsz mondani akkor ne itt, köszöntem
2017. márc. 9. 03:00
 9/24 anonim ***** válasza:
Á, kollega? :D Sörért adok scotch-t :D
2017. márc. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
a söröm már megittam, de hogy minek...hogy jobban felcsesszem magam ezen az egyébként 10 évvel lemaradt dizájnú hányásdarabka szintű oldalon, az okos emberek gyűjtőhelyén!
2017. márc. 9. 03:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!