Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok volt már huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már huszonéves tapasztalatlan párotok, ha igen miért nem volt eddig barátnője?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem, de remélem egyszer lesz, izgatnak a szűz fiatal pasik.

Eddig sajnos nem úgy hozta a sors, hogy egy ilyennel jöjjek össze. :) 25N

2017. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Szurkolok. Én kipipálhattam ezt a pontot a bakancslistámon. :)


Volt előttem barátnője, de körülbelül 2 hónappal az előtt, hogy én a képbe jöttem. Vele nem feküdtek le, nem is voltak együtt, csak 5 hónapig.


Ezelőtt a leányzó előtt saját bevallása szerint az lehetett a gond, hogy nem nyitott eléggé az emberek felé, nem volt magabiztos, így megvédeni sem tudta magát, ha kellett.


Mint látjátok, ezen lehet változtatni. :) Másoknak is azt tanácsolom, hogy ne adják fel.


21/L

2017. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt esélyem egy ilyesmi "kapcsolatra", nem működött a dolog. Egyszerűen annyira tesze-tosza, visszahúzódó személyiség, hogy nem csodáltam, hogy eddig senkije sem volt. Meg meguntam, hogy képtelen volt tanulni az ágyban, pedig én aztán türelmes típus vagyok. Eleinte engem is izgatott, mert eleve határozott személyiség vagyok, viszont eddig csak nálam határozottam férfiakhoz volt szerencsém. Ő más volt, egyébként kis helyeske és eleinte tetszett a tanítónősdi. De sem az emberi kapcsolatokban, sem a szexben nem fejlődőképes, így vége lett.
2017. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én visszahúzódó vagyok, de nem vagyok tesze-tosza, csak nem igénylem annyira a társaságot. Ágyban nem csak én szeretnék majd kielégülni, hanem szeretném, ha majd ő is élvezné és, ha esetleg valami gond lenne, akkor megbeszélnénk.
2017. márc. 11. 12:24
 5/7 anonim ***** válasza:

# 1 Ha gondolod én feláldozom magam, hogy ne úgy éld le az életed, hogy ez kimaradt belőle.


25F

2017. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: persze, hogy így gondolod "papíron", ő is úgy gondolta. Csak a megvalósítás kicsit nehezebb, mindenesetre majd eljön nálad is az ideje és a legjobbakat kívánom. :)

Hármas voltam.

2017. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt. Azért mert egy óriásira nőtt gyerek akit nem neveltek meg rendesen.
2017. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!