Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ne avval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ne avval gyertek hogy tojjam le magasról!

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy fiú akivel összefogunk jönni,de barátnőm nővére beszélni akart a fiúval hogy erről.Meg beakart sározni előtte.Barátnőmnek is annyi a beleszólása hogy mindkettőnknek(nekem és a srácnak is) a legjobb barátja.És attól félek hogy ha összejövök a sráccal akkor befog kavarni barátnőm nővére úgy hogy összevesszünk.Mit tegyek?Nem beszélhetek barátnőm nővérével hogy hadjon minket mert nemérdeklem.Lenéz... Létszi segítsetek!
2010. máj. 10. 19:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%
Ráolvastam, és talán igazad van, de ezt akkor sem értem meg. Az ev és av értelmetlenek... De úgylátom a szabály most nem mellettem áll az ide-oda hasonulgatások miatt. Ez van :D
2010. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!