Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vőlegényem más lánnyal levelezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegényem más lánnyal levelezik?

Figyelt kérdés

Egy volt kolléganőjével levelezik facebookon. A csaj írt rá, így kezdődött az egész. Egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, és maga megmutatja mindig a leveleket. Általános témájú levelek, de volt hogy bókolt is neki.

Szerintetek ez normális? Kéne aggódnom a folytatás miatt?


2017. márc. 12. 19:36
 1/5 anonim válasza:
szerintem nem nagyon kell. ha már ilyen komolyan a kapcsolatotok akkor nem fogja elcseszni egy kis levelezgetéssel. ha majd nem mutatja meg mit beszélnek akkor kezdj el aggódni :) vagy tedd szóvá neki hogy neked ez nem esik jól és ha nem számít neki a csaj abba hagyja. de ez csak szerintem :)
2017. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem gond ha nem titkolózik

nekem is van lány barátom akivel évek óta beszélgetek, ha annyira tetszene vele jönnék össze és nem barátnőt keresnék...

szerintem nem kell féltékenynek lenned...


24F

2017. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Komolyan emberek mi bajotok van ?

Ha egy férfinemű beszélget egy nőneművel akkor az azonnal aggodalom ? Az internetes szociális média ezt lehetővé teszi, hogy két ember bárhol és bármikor beszélhessen egymással, régen találkoztak is volna mindehhez, csúha.

2017. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem zavart eddig, csak most rákérdezett hogy mit szólnék hozzá ha találkoznának. Nyilván ha meg akarna csalni nem jelentené be, csak azt nem tudom, hogy a lány mit akarhat tőle.
2017. márc. 12. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Barátságot esetleg? Jó kapcsolatot?

Nem értem hol nevelkednek az emberek manapság. Vagy csak a párjuk létezhet, vagy maximum vele megegyező neműek. Nemár. Ha meg akarna csalni, úgyis megtenné.

2017. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!