Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a tizenévesek kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a tizenévesek kellenek a felnőtt férfiaknak? A fiatalabb huszasokkal mi a baj?

Figyelt kérdés
26-30 éves férfiak a 15-17 éves lányok társaságát keresik. Most 21-24 évesekkel mi a probléma? nem az lenne a megfelelő korosztály számukra?
2013. ápr. 17. 08:31
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Változnak az emberek és a szokások is ,( sajnos)
2013. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
73%

Egy férfinak igen, de annak, akinek nincs önbizalma, tehát lelkiekben egy kisfiú, annak persze, hogy a fiatalabbak jönnek be. Nem véletlen, hiszen egy fiatal kislány még felnéz az egoista fejükre, még imponál is nekik, ha gyerekesen viselkedik. De csak azok kezdenek kislányokkal, akiknek ők az egyenrangú partnerei.


Különben, ez már fiatalabb korban elkezdődik. Nem rég pl. egy 19 éves srác tett fel egy kérdést, amiben leírja, hogy Ő ezért vonzódik a fiatalabb lányokhoz. Ha érdekel, nézz utána, szerintem hasznos lehet megismerni, hogy mi játszódik egy pasi fejében ilyenkor. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__41506..

2013. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
40%
En nem ilyen vagyok!!!!!!25/f
2013. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy kicsit általánosítás. A válasz az, hogy a 26-30 éves pasik a mai világban nehezen tudják azt elérni, ami egy 21-24 éves csajnak kell..., ezért a tizenévesekre mennek rá, ahol megfelelnek az elvárásoknak. Amire egy 21-24 éves mai csaj már kezd vágyni, vagy már vágyik is rá, azt manapság sajnos a 30 feletti férfiak, jó, ha tudják megadni...

Nézz magadba! ;)

2013. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

De igen, csak a kislányokat könnyebben hülyítheti az ember. Azért egy 20 feletti nőnek már van annyi élettapasztalata és fejlettebb önképe, hogy ne legyen annyira könnyű dió.

Az, hogy az ember miért akar ennyire fiatal csajtól valamit, az fakadhat önbizalomhiányból, "harcképtelenségből", vagy egyszerűen van akit a fiatal kis csajok vonzanak. Mindenesetre 14 év felett (elvileg) törvényes a kapcsolat minden formája, és a természeti törvényeknek sem mond ellent.

Más kérdés, hogy ez mennyire erkölcsös dolog az általunk élt világban, és hogy ki hogyan vélekedik erről.

Van aki undorítónak, szánalmasnak tartja, van akinek csak ez jut, van aki kifejezetten ezt élvezi.

Egyébként még annyit megjegyeznék, hogy borzalmasan felborult az utóbbi évtizedekben a két nem közti egyensúly (vagy legalábbis a megszokott évszázados férfi-női álláspont drasztikusan megváltozott), hatalmas igényeknek kell megfelelni mind férfi mind női szempontból a másik nemnek, nem csoda hogy mindenki tévelyeg és csak nagyon keveseknek van "egészséges" nézőpontja a dologról. Ez így nincs rendjén, de hát majd a természet helyre teszi a dolgokat idővel úgy is. Ez persze csak az egyén szempontjából lehangoló és eredményez kilátástalanságot, még ha ezt nem is vallja be önmagának. Ezzel mindenki másképp birkózik meg, és így persze sokan vannak akik a fiatal lányokat keresik maguk mellé.

Megjegyezném, ne keverjük a pedofíliával, mert az a testileg és szexuálisan éretlen fiatalokhoz való vonzódást jelenti. Az betegség, mivel a természetes szaporodási ösztönöknek ellent mond. Ezt sokan viszont félreértelmezik.

2013. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:

Azért mert engem speciel a 20év feletti lányok észre se vesznek. Szerencsére a fiatalabbaknak legalább bejövök.

23f

2013. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
ma 08:50 mondjuk talán mert aki elbújik, azt nem veszik észre? A kis csitrik meg direkt keresik az idősebb pasikat, hogy menőzhessenek vele.
2013. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
6oska vagyok. Multkor egy velem egy idős 23 éves lány azzal rázott le "tul fiatal vagyok még hozzá, menjek és éljem ki magam" ez azért rosszul esett. És amúgyse bújkálok :)
2013. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Mondjuk én 21 vagyok,de nekem sem férfi egy 23 éves:) ezért én a kiírásban konkrétan a 26-35 közti férfiakra gondoltam!
2013. ápr. 17. 08:57
 10/49 anonim ***** válasza:
Hát, nem olyannal kell kezdeni, aki olyan, mint ezeket a kis csitri csajok, csak pár évvel idősebb kiadásban. :) Ugyanúgy egy idősebb pasira hajtanak, az egyenrangú partner nem játszik, mert más háta mögül akarnak ugatni
2013. ápr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!