Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinglik, ti nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik, ti nem vagytok magányosak?

Figyelt kérdés

Pár napja szakítottam a párommal, bár csak 3 hónapig voltunk együtt, de szinte minden nap, jól elvoltunk, csak éppenséggel nem voltam szerelmes. Emellett összevesztem a legjobb barátnőmmel, és most hétköznapokon nagyon unatkozok, egyedül érzem magam, pedig amúgy szeretek szingli lenni. Minden nap vannak emberkék, akikkel beszélhetek, de nehéz lesz új "legjobb barátságot" kialakítani. Attól félek, hogy emiatt vissza fogok menni az exemhez, pedig nem véletlenül szakítottam. Hogy tereljem el a gondolataimat a magányról?

20L



2017. márc. 15. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

beszélgess másokkal!

vagy űzd a hobbidat :)


24F

2017. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az vagyok, de próbálom elűzni az ez irányú gondolataim. Az ember társas lény, beszélgetés mindig jól jön.


Ha gondolod és van kedved egy idegennel kibeszélni a bánatod/örömed, írj nyugodtan. :) 20+/F

2017. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Három hónapra én is le tudnálak kötni. Annyi talán elég, hogy túl tedd magad rajta ;D

30/f

2017. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Keress valami hobbit.
2017. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én szingliként kevésbé voltam magányos, mint a párkapcsolatomban.

Azért mert unatkozol, teljesen felesleges egy ócska kapcsolatban benne lenni.

2017. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szergej55 ***** válasza:
Nem. Társfüggő vagy.
2017. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok,esténként szörnyen magányosnak érzem magam.
2017. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak néha, de zömében elfoglalom magam ezzel-azzal. Tudod, egyedül is tudni kell élni. A párkapcsolat nagyon nem alap az életben, az csak egy plusz extra. :)
2017. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok magányos, dolgozom, nyelvet tanulok, a szakmámhoz kapcsolódó dolgokat olvasgatom, képzem magam. Majd lesz barátnőm, akkor ezekre biztos kevesebb idő jut.
2017. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7 hónapja vagyok egyedül.


Bár, én szakítottam, az első 2-3 hét "hurrá, szabadság" érzete után, elején elég rosszul voltam. (ráadásul a szakítással kb egy időben a munkahelyemen is felmondtam és el is költöztem-... ha már változtatok, változzon minden alapon)

Magamban kerestem a hibát, tök szerencsétlennek éreztem magam.


Aztán, januárban egymás után volt egy nagyon gáz állásinterjúm, majd 2 nappal később egy rettenetes randim, ahol csak d*gni kellettem volna, naakkor elhatároztam, hogy ezt most itt befejeztem :)

Azóta lett sok hobbim, sokat olvasok, napi 3 órát edzek, új munkahely alakulgat, tök jól érzem magam a bőrömben.


Nyilván, vannak napok-órák, amikor hiányzik a férfi az életemből, de nem erőltetem, majd jön, ha "akar" :) Szóval, összefoglalva, nem, nem vagyok magányos :) Úgy gondolom, hozzáállás kérdése az egész.

2017. márc. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!