Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy kollégámmal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy kollégámmal és most már én vagyok a cég lotyója?

Figyelt kérdés
Régóta kerülgettük egymást egy kollégámmal, végül egy céges buli után együtt mentünk haza. Aztán a srác nem csak hogy nem akart folytatást, de volt olyan drága, hogy elmondta néhány kollégánknak mi történt, akik szintén továbbadták, és most már mindenki tud róla. Én lettem a cég ribije, még ha nem is mondja ki senki; kibeszélnek a hátam mögött és nevetnek rajtam. Mit lehet csinálni ilyenkor? Mondjak fel egy szemét pasi miatt?
2017. márc. 16. 00:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj fel emiatt, pár hét és senki nem fog emlékezni rá.
2017. márc. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%

Lehet követni a házinyúlra nem lövünk szabályt, emiatt meg nem feltétlen kell felmondanod.

30/f

2017. márc. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Hát... Remélem tanultál a dologból. Ha eztán tiszteletben tartod a házinyulas szabályt, egy idő után nem fognak vele foglalkozni. De ha újra cégen belüli románcba esel, akkor biztos lehetsz benne, hogy mindenki annak fog tartani.
2017. márc. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Ne parázd túl. Nem csináltál semmi rosszat. Tetszett a srác, lefeküdtél vele. A csávó volt itt a genya, hogy elmondta, neki van szégyellni valója a viselkedése miatt. (nem amiatt, hogy nem akar többet, hanem mert nem tartotta a száját munkahelyen)
2017. márc. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Kezdd el terjeszteni, hogy milyen kicsi a p.cse vagy hogy mennyire sz.r az ágyban! Rögtön leszáll rólad és a többiek sem veled foglalkoznak majd.
2017. márc. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne mondj fel és ne hagyd magad. Lehet, hogy hibáztál - bár végülis tetszettetek egymásnak és tényleg a srác volt a genyó - de most ezért nem kell így megalázkodni, hogy felmondasz. Pár hét és tényleg senki nem fog emlékezni rá, meg egy normális embert ez nem zavar/érdekel egyébként sem, aki meg hülye azzal ne foglalkozz
2017. márc. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

Mindig Te voltál a szép és népszerű igaz?

Sose csúfoltak mi?


Kontrázz rá valami okosabbat. Használd az eszed. ÉS lágy magabiztos. TUDOM, hogy milyen hatással van az emberre, ha több ember egyszerre kineveti. Bűn rossz és elbizonytalanító. Erősnek kell lenned, hogy neked van igazad bármi is legyen. Ha elbizonytalanodsz, akkor vége. A nyertesek biztos nyugalmával kell porba aláznod őket. És ha nem alázod őket porba... AKKOR IS nyugodt maradsz, mert az igazság veled van. Ennyi. ÉS az lesz az alázás hosszú távon.


PLusz még azzal is visszavághatsz, hogy neki kicsi a farka, gyorsan elsült, lassú, tespedt, büdös, rossz az ágyban stb.

És csak szánalomból feküdtél le vele, mert könyörgött, te meg már sokat ittál. stb.

2017. márc. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha a kollégád lennék, téged nem ítélnélek el, a férfit viszont gerinctelen p..csnek tartanám, amiért ezt kibeszélte.
2017. márc. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

A tényeken nem változtat az utóélet...Szemét volt a srác? Igen, nem is kicsit. Lefeküdtél vele saját akaratodból? Igen, csont nélkül.

Döntsd el magadban, hogy tényleg a "cég ribije" vagy-e. Ha te is ezt gondolod magadról, akkor a többiek csak az igazságot tudták meg. Ha nem, akkor, ahogyan többen is írták, pár hét múlva senki sem emlékszik majd az egészre.

Csak megjegyzés: a többek által ajánlott ellenpletykát/bosszúhadjáratot nagyon gyerekesnek tartom.

2017. márc. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

A legdiplomatikusabb senkivel se kezdeni munkahelyrol,mert akkor,akivel nem fekszel le,az irigykedik mind es szemetkedik.

Ez a tanulopenz. Amugy meg ismerked mas pasival es szepen elfelejted a multat. Hibaztal. Tanultal belole. Semmi gond.

Sohase szegyelld magad semmiert.

N

2017. márc. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!