Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem az exbarátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az exbarátnőm húgával és amikor rájött akkor teljesen kiakadt, szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés
már szakítottunk és nincs közöttünk semmi akkor miért ez a nagy felhajtás?
2017. febr. 18. 22:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Azért akadt ki, mert semmi tapintat és figyelem nincs benned mások iránt. Bár én inkább a húgomra lennék ilyen helyzetben mérges, neki kellett volna téged elküldeni a búsba, amikor bepróbálkoztál nála.
2017. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Mert míg te szépen angolosan kisétálhatsz az életükből- családjukból addig a húga vagy ő ezt nem teheti meg ezen történések után. Hogy értsd ez durvább, mintha egy idegennel tetted volna meg, szerintem ez sokkal fájóbb lehet neki. Óriási csalódás egyrészt a húgában és benned is. Ezek szerint semmi empátia nem szorult beléd ha ilyen kérdést teszel fel.
2017. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
mi az hogy rosszabb mintha egy idegennel tettem volna? nem csaltam meg, akkor feküdtem le vele amikor már rég szakítottunk így nem értem miért kellene bármivel elszámolnom.
2017. febr. 18. 22:24
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
3.: na ezért nulla az érzelmi intelligenciád. Mert hiába írtuk le ketten szájbarágósan, akkor sem érted és még neked áll feljebb.
2017. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Gyökér vagy, holnapi húslevesbe beleraknálak. Amúgy kamu a kérdés.
2017. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nem magyaráztad el hogy miért kellett volna csalódnia bennem és azt sem hogy milyen módon sérülne az exem az egóján kívül. úgy gondolom hogy szingliként azzal fekszem le akivel akarok és nem exeknek kell megfelelnem.
2017. febr. 18. 22:32
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

Igaza van az 1#-nek és a 2#-nek.

Nem fekszünk össze az exek rokonaival. Ezt illik tudni. Mert NEM VALÓ!

Az biztos, hogy hugicához nem szólnék többet. Téged meg szarba se néznélek.

Apukám! Jó nagy taplók vagytok a kiscsajjal.

2017. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Én a hugát nem értem, hogy engedhetett be téged a lába közé. Én úgy tudom a lány testvérek között van egy ilyen örök érvényű kimondatlan paktum, hogy egymás palijaival NEM kezdünk. Tökmindegy, hogy most ex vagy kiszemelt. Legalábbis engem jól kioktattak már erről :D
2017. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Jogosan... ha eddig nem érezte még azt, hogy veled mennyire mellényúlt, és csak zsákutca voltál az életébe, akkor szerintem most már ő is tisztán látja.


A húgon én is csodálkozok... de a mai világban már semmi sem szent. Mindenki a maga hasznát nézi, gátlástalanul gázolunk keresztül másokon... és csapjuk ki a hisztit, ha valaki velünk teszi ezt meg.


Nem vagy túl sok empátiával megáldva, annyi szent.

2017. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%

Tökmindegy, hadd akadjon. Az az ő problémája. Nem vagy már hozzá kötve, sem érte felelős. Akivel ő járt, azzal a családból már senki sem jöhet össze? Nem fa vagy, akit megjelölt egy kiskutya, ember.


Ha a húgnak tetszett a dolog, akkor meg igazából nem is értem a kérdést. Az a ti kettőtök dolga, harmadiknak meg (akár ex, akár családtag) semmi köze hozzá.

2017. febr. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!