Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kiábrándulnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kiábrándulnátok a párotokból, ha a lánykérést úgy képzelné el, hogy 3 jeggyűrűs dobozzal (amiből kettő üres) "itt a piros hol a piros? " játékot kezd el játszani veletek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 16. 23:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%
Inkabb vedd elo a fule mogul. "jaj nezd mi volt a fuled mogott, egy ferj!"
2017. márc. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Vinném a kutyám,az azonnal kiszagolná,hol van a cucc.

- és mondanám: -"Na Floki menyasszony lettél..."

2017. márc. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tervezek házasodni, szóval nincs álomlánykérésem meg ilyesmik, de ha feltesszük, hogy a pasi életem szerelme, a 13-asra boldogan mondanék igent. Erre viszont nem annyira.
2017. márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de a leánykérés módjáról dönteni nem a férfi dolga? Elég gáz ez az itt a piros hol a piros igen, de a szándék fontosabb szerintem.Ezért mondják azt, hogy a nőknek semmi sem elég. Más lány azért szomorkodik mert a párja arra sem képes, hogy eljegyezze. Lehet, hogy a párod nem túl romantikus de legalább igyekszik kifejezni azt, hogy szeret. A szerelem pedig mint látjuk most is nem mindig tökéletes.


25f

2017. márc. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha a házassági szándék valódi és nem megalázni akarna, hanem egy valódi viccről lenne szó, akkor tetszene, poénra venném.
2017. márc. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
És ha nem találja el, akkor széttárod a kezed, s azt mondod: Sajnálom, jövőre újra lehet próbálkozni!
2017. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor értékelném, ha miután elsőre nem találtam el, megmutatná a pasi, hogy a 2 másik doboz és üres volt, és mire felháborodnék, hogy micsoda tetű, elővenné a valódit, kinyitná, hogy lássam a gyűrűt és azt mondaná, hogy nem kell elnyernem a szerelmét, mert már mindene az enyém. Letérdelne és feltenné a kérdést.


Így oké.

2017. márc. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora suttyó az, aki azt mondja a nők érjék be a lánykéréssel, ne érdekelje a módja.


Bocs, de a lánykérés nem a lány örömére szolgál. Normális férfi azért kéri meg a barátnője kezét, mert boldog lesz attól, hogy elveheti feleségül és vele éli le az életét. Ez a férfi öröme elsősorban (jóesetben közös).


A lánykérés módjával viszont a férfi akar örömet szerezni a nőnek, ez már csak érte van. Arról szól, hogy kellemesebb élménnyé tegye a házasság felvetésének gondolatát ezzel is befolyásolva a pozitív választ.

2017. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Igen, kiakadnék. Milyen rossz ízlésû már egy olyan férfi, aki szerint ez vicces? Én egy normális, szép lánykérésre vágyom. Nem giccsesre, de azért ne alázzon már meg a béna poénjával, ez nem egy olyan alkalom.
2017. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Kész, a párom amilyen trollkodós néha, tuti meg is csinálná. :D


De azért érdeklődnék, akkor mit tesz, ha üres dobozt választok véletlen. :)

2017. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!