Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kiábrándulnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kiábrándulnátok a párotokból, ha a lánykérést úgy képzelné el, hogy 3 jeggyűrűs dobozzal (amiből kettő üres) "itt a piros hol a piros? " játékot kezd el játszani veletek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 16. 23:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szórakozzon a jó édes anyjával azzal..
2017. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
95%

Én ezt úgy tudom elképzelni, hogy nem látszik, hogy azok jegygyűrűs dobozok, és nem tudom, mi van benne. Csak mintha játszanánk. Ha ez így lenne, és meglepetés lenne, amikor megtalálom, akkor nekem nagyon tetszene, kreatívnak és aranyosnak gondolnám.

De ha leteszi elém a 3 jegygyűrűs dobozt, hogy na tessék, ha megtalálod a gyűrűt, akkor elveszlek... na az nem biztos, hogy elnyerné a tetszésem.

2017. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Néhányan írtak itt jó ötletet. Nekem tetszene a szimpla játék (nem tudva, hogy mi van benne), vagy az előző oldal egyik válasza, hogy mindegyik üres, és utána veszi elő az igazi dobozt a megfelelő szöveggel.

A kérdésben leírt verzió kicsit közönséges számomra. Emiatt nem hiszem, hogy nemet mondanék kapásból, de azért a meglepit és eufórikus örömöt, ami ezzel jár, azt elrontja.


Mondjuk most belegondoltam. Itt a piros-hol a pirost csak úgy lehet játszani, ha megmutatja az ember az elején, hogy mi van benne, és utána keveri össze, szóval a fenti jó ötletek is bukták ilyen módon. :D Max úgy, hogy válassz, melyikben van a meglepi.

2017. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Sunshinedoll ***** válasza:
gyerekes. engem felb-szna.
2017. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
nekem nagyon tetszene,és ötletes szerintem,én össze vissza csókolgatnám!!!
2017. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Miért csak az én negatív kommentem lett lepontozva?
2017. márc. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!