Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezhetném vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez az egymilliomodik ilyen kérdés,de nekem nagyon hiányzik lány. Lényeg,hogy pestiek vagyunk én 20 ..ő ilyen 17. Még kapcsolat elején voltunk ..de ő váratlanul bejelentette hogy nem áll még erre készen.( igaz elöttem nem nagyon volt pasija) Én adtam gondolkodási időt neki..de ugyanúgy nem akarta folytatni. Lesz*rnám az egészet, ha nem jönne be annyira lány, de minden szempontból úgy érzem hogy az esetem.

2017. márc. 18. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy. A nők érzelmi lények, ha nem éreznek valamit egy pasas iránt, akkor ott nincs mit tenni.


Ez az egész nem a gondolkodásról szól, szóval eléggé rosszul látod a témát.


Ha TELJESEN VILÁGOSSÁ TETTE, hogy nem akar tőled semmit, akkor hagyd! Különben csak szánalmas leszel a szemében, mert idegesíteni fogja, hogy nem tűntél még el.


Ha eltűnnél, azzal talán még nőnél is a szemében, mert az férfias jellemvonás, miszerint nem vagy rászorulva egy nőre. Akkor lehet, hogy eszébe jutnál, és ő keresne fel.


Engem több olyan csaj keresett már fel, akikkel korábban volt valamiféle kapcsolatom. Tehát ne félj lelépni. Addig is CSAJOZZ. Szerezz tapasztalatot, hogyha egyszer mégis összefutsz ezzel a nővel, akkor már jobb legyél, és akkor talán lehet valami.

2017. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam amúgy. köszi a választ
2017. márc. 18. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!