Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell egy-egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy-egy kapcsolatot megítélni egyetlen szituáció alapján, és odafröcsögni a kérdés alá rosszindulatúan?

Figyelt kérdés

Sokszor láttam már ezt itt a gyk-n, hogy egy ember tanácsot kérne EGYETLEN szituációhoz, amit leír, hogy Ő MAGA hogy él meg, mit reagáljon, nem tudja, mit gondoljon, stb. Erre elkezdik ez alapján a párkapcsolatát minősíteni, meg kritizálni a párját, és nem az adott szituációhoz kapcsolódóan írni valamit.


Én ezt nem értem. Hogy lehet fél-információk alapján így megítélni egy komplett párkapcsolatot?

Alapból csak az egyik fél történetét halljuk, a másik fél verziója ismeretlen. Lehet hogy a kérdező, aki felteszi a kérdést, túloz, vagy a megbántottság miatt felnagyítja a dolgokat, stb, és nem olyan vészes a helyzet, mint amilyennek tűnik, vagy a másik fél elmondása alapján egyértelmű lenne, hogy a kérdező túlreagálta.


De az még a jobbik eset, ha csak minősítik normálisan a kapcsolatot. Vannak olyan kommentelők itt, akik egyetlen leírt szituáció alapján már olyanokkal dobálóznak, hogy a másik nem szeret, vagy fél lábbal már kint van a kapcsolatból, csak dísznek tart, holott szerintem ez EGYETLEN szituáció alapján nem dönthető el (na jó, max a megcsalásos szituknál, de attól most tekintsünk el, most ilyen hétköznapibb dolgokra gondolok inkább), ráadásul bunkó, bántó stílusban adják ezt elő.


Miért jó a másik embert elkeseríteni, vagy megbántani, vagy így lehúzni a kapcsolatát egyetlen eset alapján? Mintha az emberek amúgy nem követhetnének el hibát.


Valaki tudna erre válaszolni?



2017. márc. 18. 18:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem mindegy Kérdező?

Nehogy már ilyen véresen komolyan vegyed a dolgokat itt, mert 2 hét után idegösszeroppanást fogsz kapni, ha még mások kérdésére érkezett kommenteket is te szívod mellre!

2017. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én csak szeretném megérteni, hogy mi a motiváció az ilyen kommentek között, mert mint írtam én igyekszem tárgyilagosnak maradni.

Még jó hogy én nem írok ki kérdést (ezen kívül), ez ilyen elv nálam. :) Én csak nevetgélek, meg néha segítő szándékkal kommentelek.

2017. márc. 18. 19:13
 13/15 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a rizsa:D A csajt utálta mindenki. Kit érdekel az a mindenki?:D Nem értem srác, hogy miért baj az, ha embereknek eltérő a gondolkodásuk mint az általad kreált normál? Had utálják, had csinálják amit akarnak, pont ezért vagyunk egy szabad világban, ha utánajársz egy kicsit a pszichológiának tudni fogod, hogy maguk alatt ássák ezzel a gödröt.(és ha igen, ő döntésük, csak ők tudják megváltoztatni magukat) A csajszi is szabadon reagálhat erre. Pl hogy teljesen másra koncentrálja magát, mert kb ennyire egyszerűen túl lehet lendülni ezeken.:D Vagy pedig beadja nekik a derekát, és elkezdi utálni magát, ő élete. De ugynaúgy akik utálják. Had csinálják.
2017. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak kérdező, hogy az itt feltett kérdések zöme KAMU.

Van egy réteg aki ezzel szórakozik.

Az a heti 1-2, amelyik igazi, az általában kapcsolatfüggő és akármit írsz, - te vagy bárki - nem fogja figyelembe venni, csak a magáét hajtja és addig fog a lehúzó kapcsolatában nyomorogni, míg a partnere ki nem rúgja.

2017. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Miért kell az egész kapcsolatot megítélni?

Azért, mert legtöbb esetben az az egy információmorzsa elegendő ahhoz, hogy az egész kapcsolatot meg lehessen ítélni. Pl. ha a tisztelet hiánya egy dologban megmutatkozik és erről szól a kérdés, akkor valószínűleg a kapcsolat összes többi részében sincs tisztelet. Sok más ilyet lehetne mondani.

2017. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!