Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha nem tudom elképzeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha nem tudom elképzelni, hogy ne legyek zavarba attól, hogy egy férfi belelásson az életembe?

Figyelt kérdés

Elborzaszt az együtt élés gondolata...

Reggel látni fogja a nyúzott arcomat, az igazi szemèlyiségemet. stb stb

22N


2017. márc. 19. 21:46
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Én csak azt hiszem el, amit már tapasztaltam. Elhiszem, hogy másik taknyosan is szeretik a másikat. De engem minden férfi utál. Meg vagyok átkozva.
2017. márc. 19. 22:12
 22/40 A kérdező kommentje:
*mások
2017. márc. 19. 22:13
 23/40 anonim ***** válasza:

kérdező átlagos arca volt az exemnek, csak szerettem és ez sokat dob azon, hogy reggel ébredés után láthattam :)


24F

2017. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Annyira nem bírom, mikor ha valaki el meri mondani, hogy valamiben ennyire szar, akkor a szerencsésebb egyedek egyből neki esnek, hogy sajnáltatod magad. :(
2017. márc. 19. 22:18
 25/40 A kérdező kommentje:
na adam neked akkor bevált én attól még egyedül alszom.
2017. márc. 19. 22:19
 26/40 anonim ***** válasza:
Én speciel nem bántottalak, hanem együttéreztem és felhívtam a figyelmed egy lehetséges problémára. Mert az, hogy ennyire azon görcsölsz, hogy megfelelj a többieknek, hogy már az "igazi személyiséged"et is elrejtenéd az komoly probléma. De mi innen nem tudunk elvonszolni pszichológushoz vagy a kezedbe nyomni segítő olvasmányokat, és felügyelni, hogy tényleg elolvasod-e.
2017. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon átérzem a problémádat, az ember nyilván szereti a legelőnyösebb oldalát mutatni másoknak, és akibe rúgtak már bele, az viszolyogni fog a gondolattól is, hogy valaki előtt gyengének, elesettnek, tökéletlennek mutatkozzék. Ezen kívül az önbizalomhiányosságra is visszavezethetőek ezek a dolgok, sokan nem képesek elhinni, hogy bárki képes lesz szeretni és szőröstül-bőröstül elfogadni őket valaha is, főleg ha még sosem kerültek igazán közeli kapcsolatba senkivel.

Szerintem higgy a #13-asnak, neki van igaza, és ne foglalkozz azokkal, akik csak azért jöttek ide, hogy rosszindulatúan beugassanak.

2017. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2017. márc. 19. 22:22
 29/40 anonim ***** válasza:
Azt hittem, megértelek, de nem. Engem csak a másik jelenléte zavarna. Az az én ágyam, az én fürdőm, az én bögrém... ne szuszogjon rám, ne zavarja meg a nyugalmamat a jelenlétével.
2017. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Nagyon súlyos önbizalomhiányod van.
2017. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!