Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha nem tudom elképzeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha nem tudom elképzelni, hogy ne legyek zavarba attól, hogy egy férfi belelásson az életembe?

Figyelt kérdés

Elborzaszt az együtt élés gondolata...

Reggel látni fogja a nyúzott arcomat, az igazi szemèlyiségemet. stb stb

22N


2017. márc. 19. 21:46
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

kérdező én is egyedül alszom :) ő már ex :)

nekem sincs senkim, de engem ezek a dolgok nem zavarnak...

akkor nézzük más szemszögből :)

a sok pozitív dolog szerinted nem kompenzálja a negatívokat? :)


24F

2017. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Hát, te lennél számomra a tökéletes nő(ha idősebb lennél vagy 10 évvel xD)

A rossz tapasztalataim miatt már herótom van attól, hogy még egyszer egy nővel együtt éljek, viszont előbb-utóbb minden nő össze akar bútorozni.

2017. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
88%

Jaj, annyira átérzem a helyzeted! Borzalmas ez az állapot. Nekem több kapcsolatom is volt már, de nálam ez nem változott. Al elsőnél arra fogtam, hogy ő az első. De ezt később már nem használhattam kifogásként. Én is rettegek a gondolattól, hogy reggel annyira szétesettnek lásson BÁRKI, amilyen szoktam lenni, nemhogy az, akinek tetszeni akarok, akinek vonzó akarok lenni. Alapvetően tudom, hogyan kell magamat rendbe hozni, tudom milyen smink, haj, ruha áll jól, szóval a megjelenésem mindig nagyon rendezett. De enélkül láttatni magamat, felér egy büntetéssel a számomra. Például teljes smink nélkül engem még nem látott egy barátom sem. Volt amelyikkel SOHA nem aludtunk együtt. Nem tudom miért elvárom magamtól, hogy mindenki "tökéletesnek" lásson, legalábbis magamhoz képest tökéletesnek.

Néha úgy érzem, tuti nem fogok senkivel sem együtt élni!

Ja és amúgy a környezetem szerint szép vagyok, ráadásul pasi is van elég, aki járna velem, szóval nem értem miért van ez.

2017. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

#33


A sminkkel csak kompenzálsz, becsapsz mindenkit magaddal együtt. Előbb magadat kéne elfogadnod és megszeretned olyannak, amilyen vagy és nem kéne utálnod magad természetes állapotodban.

Le kéne küzdened az önbizalomhiányodat és a félelmeidet.


Ha változni akarsz, akkor tedd meg most. Vagy további hátralevő életed is ugyanolyan szerencsétlen lesz mint a mostani. Ezt akarod?

Biztos hogy smink nélkül még szebb vagy. Azonban ezt magadnak kell megtapasztalnod.

2017. márc. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
59%
En ezt a nagy szetesettseget reggelente nokent nem ertem. Veletek mi tortenik ejjel? :D
2017. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Missi_Key ***** válasza:

Kérdezô, igazad van. Csak talàlj egy ffit skinek ez ok és Olyannak szeret belsôre, amilyen vsgy és rlfogadja hogy tökéletes akarsz lenni.


Egyébirànt, annyira birom az ilyen "szép vagy smink nélkül" tipusú embereket. Sokàig jàrtam smink nélkül, ezek az emberek tipikusan azok akik akkor egy képemet se làjkoltàk, a full smik+photosop verzióra voszont kiakad az egerük a sok liketól és megosztàstól....szal ennyi.

2017. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

#36


Remélem nem zavar, hogy női válaszoló vagyok?! :D


Egyébként rád nézve elég szegénységi bizonyítvány, ha a fb-ot ennyire felmagasztalod, hogy hűű..smink nélkül csak néhány like, sminkkel meg baromi sok. Te is egy fb agymosott személy vagy, aki ott éli az életét és az a mérvadó számára.


Ahhoz képest én smink nélkül járok az utcán (tudod, ez az a valós hely odakint, ahol nincsenek like-ok és megosztások), és folyamatosan látom, hogy így is megfordulnak utánam a srácok. Természetesen ehhez szükséges egy jó kisugárzás és jó alak.

2017. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Missi_Key ***** válasza:
Utolsó, tudom hogy nô vagy. És ha szép arcal születtél elég is a kisugàrzàs. Engem az utcàn sem vettek észre ala natur...de bele ne próbàlj gondolni milyen lehet ha valaki nem tökéletes ugy ahogy van..még a végén elfüstöl az agyad :D
2017. márc. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

#38


Felvilágosítalak, a külső kisugárzás a belsődből jön, semmi köze ahhoz, hogy milyen arccal született valaki. Egyébként pedig, mi a szép? Hisz a szépség relatív, kinek ez, kinek az jön be. Ami az egyiknek szép, az a másiknak meg lehet, hogy csúnya.


A külső kisugárzás azt jelenti,hogy te hogy érzed magad belülről, és az kívülről is meglátszik rajtad. Pl. ha boldog vagy, akkor boldogság látszik rajtad kívülről, viszont, ha búvalb..szott vagy, mert emészted magad belül, akkor az is látszik.

A pofinak semmi jelentősége a kisugárzásban. :)


És senki se tökéletes! :) Viszont a hangulatodért te vagy a felelős, nem más.


Remélem ma is tanultál valami újat. :)

2017. márc. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Missi_Key ***** válasza:

Olvass testbeszédes könyveket. Olyan apró dolog is rengeteget befolyàsol a megítélésen, és màsok veled szembeni viselkedésén mint hogy milyen vastag a limbàlis gyûrûd.

Kompenzàlhatsz testbeszéddel(jah te hivd csak kisugàrzàsnak, jolvanazugy) de csak bizonyos szintig.

2017. márc. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!