Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az álmok tényleg valóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az álmok tényleg valóra válnak? Az ényémmel mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Több éjjelen át azt álmodtam, hogy az egyik osztálytársammal smárolok, akibe nagyon belezúgtam. (lány vagyok)

A gond az, hogy nem vagyok a legcsinibb és legbelevalóbb az osztályban. Ez nagy gond lehet?

Az egyik nap megkérdeztem, hogy tetszik-e neki valaki az osztályból, ő azt mondta igen, de amikor kérdeztem, ki az, nem árulta el és azt mondta, majd megtudom.


Lehet ebből valami? Hogyan?


2010. máj. 11. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet tetszel neki,próbálj ismerkedni vele.
2010. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az meg sok fiúnál nem számít, hogy csinos vagy. Én sem voltam soha csinos, mégis megszereztem akit akartam, a közvetlenségemmel és a humorommal.

Beszélgess vele kicsit többet. Férkőzz a bizalmába. Majd kialakul. Sok sikert!

2010. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát remélem valóra válnak, márcsak magam miatt is.

Amúgy a 2-esnek igaza van.

2010. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Énis így voltam 12éves koromban, egyik éjjel az egyik osztálytársammal álmodtam, hogy csókolózunk. Ő volt a "legmenőbb" srác az osztályban és mindig a legszebb lányokkal járt.

Belezúgtam, de nem számítottam semmire, hiszen én sem tartoztam a csinos lányok közé, kicsit dundi voltam és magasabb a legtöbb korombeli fiúnál.

Egyszer az ablakban ültem és ő odajött, s megdícsérte a fülbevalómat, én meg megkérdeztem h tetszik-e neki lány az osztáyból, erre meg azt válaszolta, hogy igen, az a lány tetszik, aki itt ül mellette.

Nagyon boldog voltam, járni kezdtünk, egy évig együtt ültünk órákon:)

Sok sikert neked, hidd el, nem a külső a fontos, hanem az, hogy mennyire vagy közvetlen és kedves:)

2010. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!