Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy nő ilyen fotókat készíttet magáról és oszt meg nyilvánosan?

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 21. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Azt, hogy ribi, de azért felpróbálnám:)


Linkeld már be a profilját:D

2017. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Semmit.
2017. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

1.: photoshop

2.: ő dolga

2017. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

Hát figyelj. A mai világban lassan már a "bokáig kivágott" felső a divat. Szóval annyira nem gáz ez a kép.

Meg ugye elvileg ilyen "művészi" képeket még simán ki lehet rakni. Hát nem tudom. A én profil képemen is egy elég kivágott felső van rajtam, de azért én ennyire nem mutogatnám magam.

Én nem ítélem el az ilyen nőket. Csak azokat, akik 16-17 évesen raknak ki ilyen képeket. Mert vannak olyan ismerőseim facen.

22/L

2017. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem a kozgaz diplomajabol fog megelni,ennyi.
2017. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Ha a sajat neven van ,akkor soha komoly posztot nem fog betolteni egy cegnel se.

Sportolhatna valamit. De igyse rossz.Ha mar szilikon melle van,lehetne noiesen nagy lufi. Nekem az tetszik.

Ajfonnal sokkal jobb kepeket csinalhatott volna,amin szebb.

Ennel meg en is jobb kepeket csinalok ingyen az ajfonommal.

N

2017. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nyársalgatnám éjjel-nappal :)
2017. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Nekem aztán mindegy, de azt tényleg ne várja el ezek után, hogy professzionálisan komolyan vegyék.
2017. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Semmit. Rengeteg ilyen van, viszont karrier szempontjából gyakorlatilag öngyilkosság. Hasonlóan, mint egy férfinél mondjuk a "vedelünk és eszeveszett módon bulizunk" képek.
2017. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Hogy bátrabb az átlagnál.


Munkához sok köze nincsen, hogy milyen képet rak ki, kb. ugyanannyi, mintha egy durvább hegymászós képet rakna ki. Tehát annyit mond nekem, ha van még 20 ilyen képe, hogy talán(!) van valami ami munka mellett erősen érdekli, annak minden nem túl jelentős előnyével és hátrányával együtt.


Ha megkérdezvén HR-es ismerőseimet az derülne ki, hogy sok HR-es emiatt hátrébb sorolja, akkor én viszont előre, mert feltételezném, hogy nem azért keres munkát, mert nem jó, hanem azért, mert a többi cég ostoba, és lehet hogy meghagytak nekünk egy szuper munkaerőt. Egyébként nagyon sok embert felvételiztettem, amíg vettünk fel új embereket, de mostanában nem, szóval nem arról van szó hogy más fa.ával verem a csalánt.

2017. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!