Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerencsésebb egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsésebb egy olyan férfi, aki boldogabb tud lenni egyedül nő és szex nélkül?

Figyelt kérdés

Ismerek egy havert, aki szerintem aszexuális vagy nem tudom, de ő tényleg boldogabb egyedül párkapcsolat és szex nélkül.

Én szenvedek az ismerkedéssel, sorozatos visszautasítások, ha össze is jön egy nővel egy kapcsolat, egy darabig jó, aztán jön a stressz, veszekedés. Szakítások és megcsalások is benne vannak a pakliba.

E közbe a haverom, boldogan éli életét egyedül, ilyen dolgokat megúsz. Néha irigylésre méltó....


2017. márc. 23. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát lassan én is így leszek ezzel, mint a haverod :-D
2017. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne felejtsük el azt sem, hogy a szex és a nők jó dolog, már akinek összejön. Szóval egyfelől szerencsés, egyfelől viszont egy elég kellemes dologból marad ki. Szerintem 1-1.
2017. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért egy rendes lánnyal való kapcsolat jóval többet ér, mint ez. Mondjuk annyira kicsi erre az esély, hogy lehet annak a legjobb, aki teljesen ki van égve.
2017. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Irigylem nagyon a barátodat. Boldog lennék ha nem kívánnám se a párkapcsolatot, se a szexet.

27F

2017. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerencsétlenebb, és kész.


Az ember társas lény. Ahhoz, hogy legyen egy jól működő kapcsolatod, azért tenni is kell a kapcsolat során. Sokan csak az elején tesznek érte, utána belesz...rnak, majd rinyálnak, hogy a párjuk miért csalta meg, miért lett vége..stb...


A legtöbb probléma a kommunikáció hiányából fakad. Mindenkinek kötelezővé tenném Allan és Barbara Pease: Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő? című könyvét. Ha ezt mindenki elolvasná, akkor pl. a nők megtanulnának utalgatás nélkül egyenes beszélni a pasival, a pasi pedig megtanulná, hogy sokszor egy nőnek nem kellenek a tanácsai, elég ha szimplán csak meghallgatja, mikor rosszkedve van.


Az aszexuális meg találjon magának egy hasonlóan aszexuális párt, ilyen egyszerű.

2017. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Annak tartom magam. Mások meg másképp gondolják. Tegnap kaptam egy visszautasítást és igaz, nagyon örültem volna neki, ha összejön, de nem hatott meg a nemleges válasz. Valahol mindenkinél van egy igen és egy nem, mindkettő a tiéd, de mivel a kettő kioltja egymást ezért semmid sincs. Ezért jobb bizonyosságot szerezni, mert mire az ember nemet kap addigra már a saját kétségei felőrölték. Nem egy eldöntendő kérdésre kapott válasszal van a baj, hanem a kétségekkel. Teccik éteni ? :)

30/f

2017. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfinek nem jut sem nő, sem szex, akkor nyilván az a boldogabb, amelyik nem is igényli. Ez most olyan kérdés, mint hogy szerencsésebb az, aki el tud lenni édesség nélkül? Én utálok minden édességet, és akivel beszélek, az nagyon irigykedik, mert ő szenved attól, hogy nem ehet büntetlenül. És most melyikünknek jobb? Ő legalább élvezi, ha ehet.

Na, szóval... sokszor én is úgy gondolom, hogy mennyivel jobb lenne pasi és szex nélkül, de ha meg arra gondolok, hogy milyen jó a kedvessel összebújni, akkor azt hiszem, megéri a sok átsírt éjszakát. Ha nem úgy vagyunk bedrótozva, hogy ne vágyjunk a másikra, akkor az egész csak fölösleges agyalás marad.

2017. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7. Ha nem szeretik akkor nem ennének és ez probléma lenne mivel szeretik. Mond nekik ezt, aztán megnyugszanak :D

30/f

2017. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egészen biztos, legalább nem szenved, mint én...mondjuk én nő vagyok.
2017. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kötődésre, intimitásra még az aszexuálisok is vágynak. Tudományosan bizonyított tény, hogy az ember számára az intimitás legalább olyan fontos szükséglet, mint a táplálkozás, vagy az alvás, a hiánya pedig mindenféle problémát okoz (mentális és egészségügyi téren egyaránt).

Szex nélkül lehet élni, de emberi hang, érintés, érzelmi biztonság nélkül csak féléletet lehet.

2017. márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!