Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkalmi szexből párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexből párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy férfit, akivel még aznap lefeküdtünk. Másnap megbeszéltük, hogy találkozunk legközelebb is. Az elején úgy tűnt, hogy csak szexet akar. De aztán egyre többet találkozgattunk, és közölte, hogy lehetne ebből párkapcsolat is, és hogy már egy ideje komoly kapcsolatot szeretne. Viszont nehezen tudom elképzelni, hogy tényleg bármi komolyat szeretne tőlem, és nem tudom, hogy döntsek.

Szerintetek?


2017. márc. 23. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet normális párkapcsolat. Valahol már írta valaki, hogy szexkapcsolatnak indultak, ma már házasok.
2017. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2#

Több ilyen hozzászólás is van, pl tőlem is 😃

2017. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!