Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Némely lány miért várja el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némely lány miért várja el, hogy egy pasi életvidám legyen, miért nem törekednek arra, hogy az legyen?

Figyelt kérdés
Logikus következtetés az, hogy egy ember a párjával életvidámabb, mint egyedül, úgy nem is lehet igazán életvidám az ember. Erre némelyik alapból elvárja. Kész vicc! :D
2017. márc. 24. 07:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#7 Igen ezt észrevettem, hogyha ismerkedem egy szimpatikus lánnyal akkor sokkal jobb kedvem lesz és boldogabb is vagyok, tehát már itt ugrik az az elmélet, hogy párkapcsolatban is ugyanilyen lennék.

Szerintem embere válogatja, én nem vagyok az az önző típus aki állandóan sajnáltatja magát, hanem érdekel a másik is. Csakhát az a gond, hogy már régóta nem találok senkit és ez kiborít, motiválatlanná tesz és nagyon nem szeretem az olyan általánosításokat, hogy párkapcsolatban is ugyanolyan maradok.

Mindig is amikor olyan emberek vettek engem körül akik mellett jól érzem magam, sokkal életvidámabb voltam, de amikor már tartósan egyedül vagyok és a barátaimmal is ritkábban tudok találkozni, akkor hogy a fenébe lehet elvárni azt, hogy életvidám legyek? Ha úgy érti, hogy mellette legyek életvidám azzal semmi baj nincs, mert én is szeretném jól érezni magam mellette, de az, hogy elvárja, hogy ezzel virítsak és sajnos némelyik tényleg ezt várja el az nagyon elszomorító.

2017. márc. 24. 09:56
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azért várom el, mert egész életemben egyedül voltam, és vidám vagyok.


Ha valaki csak akkor él, ha van mellette valaki, az gáz.

2017. márc. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
#12 Miért lenne gáz? Csak azért, mert nem mindenki úgy gondolkozik mint te? Mivel lenne rosszabb egy olyan férfi vagy nő aki veled jobban érzi magát, mint egyedül?
2017. márc. 24. 11:09
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egyedül egy senki. Hogy én mindig ugyanaz vagyok. Hogy állandóan rám csimpaszkodna. Nem azért születtem, hogy valakinek az antidepi gyógyszere legyek.
2017. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Aha tehát, ha jól érzi magát veled, akkor antidepresszánsként használ téged és nem vakarhatod le a hátadról. Fu, de logikus. Gyk én így szeretlek! :D
2017. márc. 24. 11:25
 16/23 anonim ***** válasza:
A parom egyedul is kepes volt eletvidam lenni, erdekes :D Volt egy 10-15 fos haveri koruk akikkel jol ereztek magukat azok is, akiknek eppen nem volt baratnojuk. Nem tudom, miert kene no az eletvidamsaghoz. Nekem is volt eletem szinglikent is mindig, nyilvan egy fokkal jobb a parommal, de azert az tulzas, hogy egyedul nem lehet jol erezni magunkat :D
2017. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

" Igen ezt észrevettem, hogyha ismerkedem egy szimpatikus lánnyal akkor sokkal jobb kedvem lesz és boldogabb is vagyok, tehát már itt ugrik az az elmélet, hogy párkapcsolatban is ugyanilyen lennék. "


Akkor ezek szerint te már ismerkedéskor vidám vagy. Ez viszont teljesen ellentmond annak, amit a kérdésben írtál. Ott ugyanis az áll, hogy nem érted, miért nem a lányok törekednek felvidítani téged. Na most miért tennék, mikor később meg azt írod, hogy elég velük beszélned egy kicsit, hogy jobb kedved legyen? Ne haragudj, de az eredeti kérdés alapján leginkább egy búsképű lovagként festetted le magad, aki azt várja, hogy szórakoztassák, mint a mesében a depressziós királylányt, aki sohasem mosolygott. Később meg azt írod, hogy jó kedvvel közeledsz már az ismerkedés elején és igazából csak egy jó párkapcsolat hiányzik az életedből. A kettő nem ugyanaz.

2017. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

16-os vagyok. Egyebkent volt ket exem akik viszont eleg depis tipusok voltak, nekik pl nem nagyon voltak haverjaik sem, na, ok nem lettek jobbak a kapcsolat alatt sem, maximum az elejen az ujdonsag varazsa miatt, ez az elsore volt foleg igaz, tartott kb 1-2 honapig a jokedv aztan visszatert az, hogy ertelmetlen minden, nem lehetett vele programokat szervezni mert utalt emberek koze is menni xd A masodik jobb volt egy fokkal, nala nem volt durva az eletkedv hianya, de azert erezheto volt.

Ezek utan inkabb maradok az olyan ferfiaknal, akik alapbol szeretnek elni.

2017. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Beb***na, ha egy másik embertől lennék életvidám.. Értem amúgy, hogy miről beszélsz, mert jó párkapcsolatban sugárzik az emberről a boldogság, de azért mindenki jobban szereti az alapból kedves, mosolygós embereket.
2017. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én pont a komolyabb pasiakt szeretem. Megőrülök, ha egy 30-as pasi csak hangulatjelekkel kommunikálnak írásban, élőben meg idétlenül vihognak.
2017. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!