Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy ha egy lány normálisan beszélget velük, akkor az biztosan zöld út a nyomulásra?

Figyelt kérdés

Itt van például ez a kérdés is, de számtalan hasonló van:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ha normálisan beszélgetünk egy sráccal, egyből azt hiszi, hogy többet akarunk és ha a nyomulást utána visszautasítjuk, akkor el vagyunk küldve anyánkba, mert megtévesztettük őt.

Ha viszont nem állunk velük szóba, akkor beképzelt p.csák vagyunk.

Most akkor mit lehet csinálni, ami nem baj?


2017. márc. 24. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de en az ilyen ferfiakat csak kinevetem magamban es ennyi, megmaradnak vicces sztorinak. Bar a kerdesben szereplo sztori eleg furcsa, az en parom nem nezte volna bamban, ahogy nyomul ram az orra elott egy ferfi, nem nekem kellett volna leraznom, miutan lathatolag hidegen hagyja a visszautasitasom, hanem fellepett volna ellene a parom is hatarozottan. Mondjuk en eleve nem alltam volna le vele dumalgatni, megkertem volna a baratomat, hogy csereljunk helyet es vele beszelgettem volna.
2017. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

a másik nemnél is meg van ez a jelenség sokszor

ha kedves vagy valakivel abból sokszor félreértés van


24F

2017. márc. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A másik kedvencem, hogy miután egyértelműen rámnyomul és visszautasítom, jön a duma, hogy jajj, hát én értettem félre ő soha nem akarna ilyen tőlem :DD
2017. márc. 24. 12:17
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3 Ilyen velem is volt, egy kulfoldi feka csavo talalt be a Sparban, hogy o latott korabban a plazaban is, es de jo hogy itt osszefutottunk mert meg akarna ismerni... Mondom van baratom, bocsi, mire o, hogy jaaaj de hat o csak baratkozni akart. Aha biztos :D
2017. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy se jó igaz? :) Én a magam nevében annyit tudok mondani,hogy nem szoktam rögtön nyomulni, esetleg a sokadik beszélgetés után teszek lépéseket,ha ki nem derül,hogy van barátja.
2017. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%

Biztos vagyok abban, hogy meg lehet tanulni úgy kommunikálni amiből egyértelmű a másik fél számára milyen jellegű a kapcsolat, honnan meddig.


Ez egy feladat a kislányból nővé válás rögös útján.

2017. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6.: nem, az a baj, hogy hiába kommunikálunk úgy, valamiért a férfiak nem akarják meghallani a jelzéseket, hogy eddig és ne tovább
2017. márc. 24. 12:31
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
Ha meg nem ilyenek lennének akkör jönne a sírás hogy milyen fadarabok és unalmasok a pasik... :D
2017. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8: nem, akkor meg jönne, hogy végre szorult beléjük értelem :)
2017. márc. 24. 12:35
 10/14 anonim ***** válasza:
10%

Azert, mert az 'azt varom, hogy nyomulj ram' es a 'ne nyomulj, csak haverkodok' sok esetben ugyanugy nez ki ferfiszemmel. Nem lehet megkulonboztetni a kettot, mert nem adnak megfelelo jeleket, csak magukban gondoljak a lanyok, hogy mikor melyik van. A ferfiak meg meglepo modon nem gondolatolvasok.


Egyertelmusiteni kene a kommunikaciot mindket fel reszere es reszerol, es akkor kevesebb felreertes lenne.


Nem allitom, hogy ez minden esetben kizarolag a lanyok hibaja lenne, de cserebe elfogadhatatlan, hogy akkor meg a ferfiakra fogjatok.

2017. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!