Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyomulnak a baratnodre te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulnak a baratnodre te mit tennel?

Figyelt kérdés

Elmesz a baratnoddel egy kezilabda meccsre. A parod melletted ul, de a masik oldalara leult egy ferfi. Aki elkezd beszelni a baratnoddel, a szerelmed probal nem figyelni ra es a meccset nezi, de azert valaszol termeszetesen az ismeretlennek es kedves vele. Aztan a meccs vegen amikor alltok fel a ferfi figyelembe se veve teged a baratnodhoz fordul, mefogja gyengeden a karjat es megkerdezi tole,hogy inna vele valamit kinnt a csarnok elotti bufeben? A parod csak ketsegbeesetten rad nezett aztan zavartan nemet mondott a pasasnak. A ferfi ezutan elkezd neki bokolni, hogy pedig egy ilyen csinos lannyal szivesen beszelgetne egy ital mellett, milyen gyonyoru es igy tovabb. A parod mondana,hogy veled van, de a ferfi kb le...ja,hogy ott allsz te is. Mit tennel/tettek volna egy ilyen helyzetben? Ti azert haragudnatok a baratnotokre, hogy megtorpant es nem tudott mitcsinalni nagyon?


Ferfiak valasza erdekel:)



2017. márc. 24. 07:54
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egyszerubb (aki szolidabb termeszetu annak szerintem az, velem is igy volt regebben :)), akkor nem kell semmit csinalnod, az is mukodik. Keresztul nezel rajta, nem reagalsz, arrebb ulsz, es tarsai. Nem kell itt semmilyen nagy jelenetre gondolni, csupan a kedvesseget kell elfelejteni egy kis idore.
2017. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
77%

Annyit kellett volna csinálnod már az elején, hogy helyet cserélsz a barátoddal.

És nem hozod ilyen megalázó helyzetbe.

2017. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%

Rogton az elejen helycsere.


Ha a pasi helyeben lennek,el lehetne utni egy olyan poennal hogy Mancika nagyon elfoglalt de en szivesen megadom a szamom,kavezzunk!


Csajok kozott meg van vermesebb, aki le tudja ezt kezelni es olyan is aki megilletodik.


Mindenesetre szerintem a csaj ott hibazott csak, hogy illedelmesen beszelgetett(es ezzel batoritotta).Talan jobb lett volna h "ne haragudj,a parommal neznenk a meccset".

2017. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:

Rolam van szo es Lany vagyok.

Nem tudtam volna atulni a masik oldalra, mert mindenki kapott jegyet amit lekett huznunk a gepnel mielott belepunk. A baratom mellett meg ket masik ferfi foglalt helyet, majdnem a szelen voltunk a lelatonak. Kedves voltam az idegennel, kerdezte, hogy most jottem eloszor meccsre, a jatekosokrol beszeltunk, mondta,hogy egyedul jott es kb ennyi. De nem figyeltem utana a meccset neztem es o is, csak probaltam kedves lenni es nem bunkozni, azert mert van baratom meg szoba lehet masokkal allni. Utana nem volt gond, a meccs vegen startolt ram, amire nem szamitottam mar es akkor voltam gondban, de nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni a paromat.

2017. márc. 24. 10:29
 25/56 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a partnerem nem kér segítséget vagy úgy látom, hogy kézben tartja a helyzetet, addig semmit nem csinálnék. Ha megkérné a pasit, hogy fejezze be és az mégis folytatná, akkor közbe lépnék.

Mondjuk ez nem egy mindennapos szituáció, a barátnő nem biztos, hogy került már ilyen helyzetbe korábban és gondolom meg is ijedt.

Olyanra volt már példa nálunk is, hogy lenn voltunk a balcsin egy baráti társasággal és az akkori párom nem jöhetett be a vízbe, így egyedül maradt kinn a ruhákkal. Mikor visszaértünk akkor egy pasival beszélgetett, és az illető nagyon nem akart távozni, de ott nem volt testi kontaktus. Kezdeményeztem, hogy menjünk el kajálni és kezdjünk rámolni, na akkor vette a lapot és odébbállt.

Ha ilyenkor felveszed alapot és elkezdesz ordibálni, ideges leszel akkor a másik fél érzi hogy van keresnivalója, addig fogja feszíteni a húrt amíg csak lehet. Pont erre a helyzetre szokták azt mondani, hogy kóstolgat, tesztel.

40F

2017. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
Meg azert is voltam kedves vele, mert nem lattam,hogy hatso szandeka lenne. Utana szoltam neki,hogy a baratommal vagyok es nemet mondtam. Ennek ellenere sem ment el, akkor neztem a paromra,hogy segitseget kerjek.
2017. márc. 24. 10:33
 27/56 A kérdező kommentje:
Nem voltam hozzaszokva az ilyen szitukhoz. Most fordult elo eloszor
2017. márc. 24. 10:35
 28/56 anonim ***** válasza:
56%
Hat, igy nem csodalom, hogy kikezdett veled. Konkretan zold utat adtal neki, amikor a nyiltan "jegoldas", ismerkedes megkezdesere hasznalt kerdeseire kedvesen valaszolgattal. Meg ugyis hogy ott ult melletted a parod. Ez a pasasnak abszolut zold utat jelentett, mert azt latta hogy teged sem erdekel, hogy ott a hapekod. Jobb tenyleg, ha egy eletre megtanulod, hogy egyetlen ferfi sem fog a semmiert igy szobaallni veled, mint itt is vilagosan lattad. Szoba allni meg lehet persze, nem arrol van szo, de ne idegen faszik flortolesebe allj bele, mikozben ott ul melletted a parod.
2017. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva: Már előttem írták páran, hogy már az elején amint ezt kiszúrtam volna biztosan átkaroltam volna a barátnőmet és magamhoz húzom jelezvén, hogy azért ki itt az úr. Ha meg ebből sem tanul akkor elkezdtem volna én is beszélgetni vele, hogy álljon le. Ezután meg ordibálás, lökdösődés majd nekimegyek. De az utolsó 3-ra még nem került sor eddig. Egyszer mikor ideges voltam alapból ráordítottam egy palira de amúgy még nem verekedtem barátnő miatt. Meg azért senki sem olyan hülye hogy így égesse magát, hogy a csaj is lekoptatja meg még a faszija is üvöltözik vele és még utána sem megy el, akkor az olyat tényleg meg kell csapni. A barátod rosszul kezelte mert nem tűrni kellett volna amíg ki nem csordul a pohár hanem fokozatosan már az elejétől kezdve szépen nyugodtan leépíteni.
2017. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy terméketlenséget fog okozni ezen tevékenysége, ha nem áll le sürgősen, mert lecsavarom a heréit. Figyelmeztetem, hogy távozzon vagy felrúgom.
2017. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!