Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csúnyább nő miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

Egy csúnyább nő miért nem fogad el segítséget?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom minden embert egy külső másik személy megtud ítélni mi lenne neki jobb mind öltözködés mind sminkelés frizura és stb téren ! Ti ezt hogy látjátok ? Főleg aki benne van ebben a helyzetben az ő véleménye érdekelne !

2017. márc. 24. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

1. a szépség relatív, ami neked tetszik, az lehet hogy a másiknak nem fog!!

2. úgy utálom, az ilyen alakokat, hogy ő majd jobban tudja, mint én...persze, az ilyet úgy küldeném el melegebb éghajlatra, hogy csak füstölne

nálam jobban senki se tudja hogy mi a jó nekem, és hogy mi áll jól nekem

2017. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha stylist leszel, akkor osztogasd másoknak a tanácsaidat, akkor még csak meg sem fognak sértődni, ha nem kérik!
2017. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem így van. Stílusa sok embernek sincs, másnak hogy akar ebben segíteni?


Stylist vagyok, empátia kell ahhoz, hogy valaki megbízzon benned, egyáltalán elhiggye, hogy szép. Nem egy kanos emberkét kell erre megkérni, akinek nagy valószínűséggel hátsó szándéka van.

2017. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát behalok a válaszokon :) ! Feltettem egy kérdést ami egy másik kérdés miatt felmerült bennem nem azért mert kanos vagyok miért kell mindig hátsó szándékra gondolni ! És azt hiszem akkor én kérek elnézést az első válaszadótól aki minden téren tökéletes :) !
2017. márc. 24. 20:17
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas vagy kérdező!


Nincs tökéletes ember!!!


Kérdésed erre irányult: "Úgy gondolom minden embert egy külső másik személy megtud ítélni mi lenne neki jobb mind öltözködés mind sminkelés frizura és stb téren "


Csak te gondolod úgy!!!


Példa:

nekem van egy narancssárga fehér mintázatú nyári ruhám, az egyik kedvencem, páromnak meg nem tetszik.

Ebből kifolyólag, hogy gondolod azt, hogy az, ami neked tetszik, az majd a másiknak is fog tetszeni?

Látszik, hogy anyuci öltöztetett téged, mert különben tudhatnád, hogy az öltözködésbe azért ne szóljon már bele senki, hagyj viselje mindenki azt, amit szeretne, amiben jól érzi magát.

Kettő: egy pasi minek akar sminkelési tanácsadást adni egy csajnak? b..zi vagy talán?


Persze, meg lehet kérdezi a párunkat, hogy jól áll-e, de szerintem sok esetben ez csupán udvariassági kérdés.

2017. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5#

Köszönöm kedves bókjaidat :) !

Akkor elmondom mire gondoltam mert látom nemvolt érthető !

Arra gondoltam ha valaki nem szép és esetleg még ehhez nem is öltözködik jól vagy sminkeli magát szépen miért nem fogad el segítséget ! Valahol írtam én hogy stylist vagyok vagy meg akarok valakit változtatni ? Mert akkor lehet szemüveget is kéne vennem és akkor már szánalmas szemüveges búza lennék :) ! A kérdés lényege az ha valaki előnytelen az emberek szemében és változni akarna ahelyett hogy otthon mindenki csak szapul miért nem engedi az embereknek hogy elmondják a véleményüket abban mi rossz van ha elmondják mégis valakinek többen mi áll jól vagy stb én sem sértődöm meg senkire ha azt mondja valami nem áll jól hanem inkább elgondolkodok rajta lehet akár igaza és mégsem azt kéne hordani az más kérdés persze én mit akarok de szerintem senki sem akar előnytelen lenni a mai világban de ha az is akar lenni akkor meg ne csodálkozzon ha fikázzák és ne mindenki más legyen bunkó szánalmas búza szemüveges :) !

2017. márc. 24. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor tisztázzuk csak: mit jelent az, hogy előnytelen?

Ki számára előnytelen?


Sokak számára ízléstelen a mai divat: pl. ecsethaj, bokavillantás, szakadt farmer..stb. mégis nagyon, de nagyon sokan viselik ezeket. Mert vagy tetszik nekik, vagy mert nincs egyéniségük, és csak a divatot követik.

És vajon, hány embernek előnytelen ez a viselet? Ki határozza meg azt, hogy mi előnytelen egy személynek és mi nem?


Mindenkinek van tükre otthon, nézzen bele. Ha magának nem tetszik, akkor úgyis fog rajta változtatni, az már csak akarat kérdése.


Ízléseken kár is vitatkozni és elítélni a másikat.


"én sem sértődöm meg senkire ha azt mondja valami nem áll jól hanem inkább elgondolkodok rajta lehet akár igaza"

és mi alapján bizonytalanodsz el? csak mert ők azt mondták? az csak az ő véleményük, neked meg más a véleményed! ennyi.

2017. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem kérdezik.

Nem mindenki, hogy mindenki top divatcica akar lenni, bármennyire is hihetetlen.

2017. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg angol tanár vagyok, és nem tukmálom rá magamat olyanokra, akik nem akarják, bár rájuk férne a csiszolás.
2017. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fontosabb dolgai az eletbe... neked nincs?
2017. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!