Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz pasival leállnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasival leállnátok?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok és tetszik egy srác,ő is 23 éves.


Mindketten egyetemisták vagyunk, de én ilyen bulizós,mindig megyek mindenfele lány vagyok, volt már 2 hosszabb párkapcsolatom. Ő pedig orvosnak tanul és nagyon okos,kedves és nagyon jól néz ki és az első randin közölte velem,hogy neki még nem volt barátnője,mert mindig a tanulásra koncentrált és a sportra(labdarúgó).


Ti belevágnátok vele,lányok ?


2017. márc. 25. 13:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem se volt még barátnőm, de eddig 9 lánnyal feküdtem le. Vagy akkor még szűz vagyok? :D
2017. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#7 ha engem most zavar, hogy ő tapasztalatlan, akkor jogom van elküldeni. Nem jótékonysági szervezet vagyok, hogy másk kedvéért úgy éljek, ahogy az nekem nem tetszik..

Majd talál magának egy olyan lányt, akinek ez teljesen megfelel.

2017. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Itt nem az a kérdés, hogy mi belevágnánk-e, hanem, hogy te akarod-e egyáltalán?!

Ha komolyan érdekelne a srác akkor nem tetted volna fel a kérdést! Sőt meg se fogalmazódott volna ez a mondat.

Randiznál ismerkednél vele és kész.


De ha nem nézem a fent írtakat én nem mennék ilyenbe bele. Volt ilyen férfival dolgom és rengeteg türelem kell hozzá és itt nem csak a szexuális életre gondolok, minden egyébre, DE ez csak az én saját tapasztalatom, vele jól is elsülhet a dolog!

2017. márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!