Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy e-mail-t ki lehet csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy e-mail-t ki lehet csak úgy szűrni, hogy ki küldte és honnan?

Figyelt kérdés
Ma reggel kaptam egy kompromitáló e-mailt valakitől, amiben azt írta le, hogy a páromnak nem illene a munkahelyén a kolléganőkkel flörtölni... A mail ismeretlen, fogalmam sincs, h ki küldhetett ilyet, de az üzenet is picit megalázó. Hogyan lehet kinyomozni, hogy esetleg ezt ki küldte? Lehetséges?
2017. márc. 29. 07:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Általában megtudod nézni a forrást... Milyen e-mail "szolgáltatónál" vagy? Citromail-nél úgy emlékszem, hogy meglehetett.
2017. márc. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hotmail e-mail cimemre jött az üzenet.
2017. márc. 29. 07:53
 3/12 A kérdező kommentje:

A facebookkal mi a helyzet? Nem tudod? :/ Mert volt hogy innen is kaptam egy kamu profilról üzenetet de még régebben és akkor nem

foglalkoztam vele

2017. márc. 29. 07:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Hmm... És Hotmail-el belül ha rámész a levélre, nincs olyan hogy "részletek" vagy hasonló? :) Ott leír mindent. Milyen mailszerveren ment keresztül, ip cím (ha jól emlékszem) stb... Kamu profilt úgy lehet kiszűrni ha sokan "jelentik" és törlik. Viszont annak lenyomozni az igazi létrehozóját hát... Szerintem nem egyszerű! :D
2017. márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha Tor mögül, vagy más VPN hálózaton keresztül küldte fake ip címmel, akkor sehogy nem tudod te lenyomozni.
2017. márc. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vagy én vagyok béna vagy nem tudom, de az e-mailben semmi konkrétum nincs :/ Csak a küldő mail címe, a dátum, tárgy és ennyi :/
2017. márc. 29. 08:10
 7/12 anonim ***** válasza:
#5: Nem hiszem, hogy van annyi esze egy egyszerű mezei júzernek! :D
2017. márc. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem ezzel semmit nem mondtál 5. de elhiszem :D
2017. márc. 29. 08:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Tor Browser lényege, hogy totálisan anomim módon böngészhess a neten. Egyszerre több proxy szervert használ, magyarul ha egyik kamu ip-t fel is fejtenék, átkapcsol egy másik nemzetközi ip-re és így tovább. Külföldi ipk láncolatát használja, hogy megértsd. Vpn szintén titkos hálózat. Proxy lényege, hogy egy virtuális falat húz a géped és a net közé.
2017. márc. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9. így érthető, köszönöm :) kamu faceval mi a helyzet?
2017. márc. 29. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!