Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az "alkoholi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az "alkoholista/drogos" férfiakról? 23F

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek inni, illetve kábítószereket használni hosszú évek óta. Úgy ítéltem meg, hogy ezen tudatmódosító szerek használatával egy kevésbe gátlásos, beszédesebb, magabiztosabb ember vagyok. Mindig van bennem 4-5 sör vagy egy (nem tiszta dohánnyal töltött) cigi. Igazából az avatatlan szem észre sem veszi rajtam, már párszor megjegyezték, hogy fel sem tűnt az illetőnek, hogy nem épp tiszta elmeállapotban beszélgettem vele. De nekem ez valamiért szükségletem. Nem az van, hogy rommá verem magam minden nap, nem is leszek agresszív a piától. De egy bizonyos mennyiség szükséges, hogy normális ember legyek. Mit gondoltok erről?
2017. márc. 31. 12:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#20:

én is ismerek ilyen lecsúszott lúzereket, lehetne róluk beszélni, de még ennyit sem érnek :)

ezért szánnak az emberek időt rád, mert gyakorizni van idejük, de nem direktbe rólad szól ez a dolog...

a te életed, a te boldogságod

te feltettél egy kérdést ami ilyen reakciót váltott ki az emberekből, nem tudom miért csodálkozol, függő vagy, egy beteg ember, te így látod jónak, de ezt ne akard másokra is ráerőltetni...


24F

2017. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

"Mi a véleményetek az "alkoholista/drogos" férfiakról?"


Többes számban beszélek magamról, szerinted?:D

2017. márc. 31. 13:01
 23/30 anonim ***** válasza:
24.: tulajdonképpen mit vártál a kérdésed feltevésétől?
2017. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
A véleményekre voltam kíváncsi. A többség nem szereti, kész. Ennyi. Felesleges ezt tovább ragozni. Én ilyen vagyok, változni nem fogok, nem is akarok.
2017. márc. 31. 13:04
 25/30 anonim ***** válasza:
Akkor további kellemes életet, szia :)
2017. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Semmi, csak kerüljön el, én is ezt igyekszem tenni.

Mindenki úgy teszi tönkre az életét ahogy akarja.

2017. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Gyenge jellemű emberek, tönkrevágják magukat és rosszabb esetben még élősködnek a társadalmon ilyen-olyan segély címén, meg persze a környezetükben élő embereken. Nagyon kevés olyan szenvedélybeteg van, akit tudok sajnálni.
2017. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
2017. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nagy ívben kerülöm őket. Külön-külön is, nem hogy eggyütt.
2017. ápr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Az a baj hogy elvakult az egész társadalom és nem fogják fel azt hogy ami illegális nem feltétlenül rossz, de ami már legális és társadalmilag elfogadott, azaz beépült a kultúránkba (gondolok itt az alkoholta ami egy DROG azaz NARKOTIKUM meg a DOHÁNY ami STIMULÁNS) azt teljesen leszarják sőt sokkal nagyobb a rizikófaktora mint egyes illegális kábítószereknek. Ha szeretnéd csinálni, csináld, sőt a marihuánának temérdek gyógyhatása van úgyhogy semmi bajod nem lesz tőle, sőt .. :D Sok a buta elvakult gyökér ember de ne foglalkozt velük csináld azt ami szíved joga
2017. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!