Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hány kg-k vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány kg-k vagytok milyen a ferfiidealotok?

Figyelt kérdés
A 45-50kilós nők mindig a 100-110kilós bodybuildereket keresik vagy más is jó nekik?
2017. ápr. 1. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:

48 kg vagyok és nem tetszenek a 100kg feletti bodybuilderek, inkább a szálkás, kockahasas, 80-90 kilós pasik az eseteim :)

20L

2017. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jómagam 170 cm vagyok és 55 kiló (így az említett határ felett). Ideálom nem nagyon van, aki az etalon, az korosodva is Vincent Cassel, de a párom speciel alig 173 centi és van kis pocak is, bár egyáltalán nem kövér, csak megmackósodott egy kicsit aktív életmód mellett is.
2017. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

64 kg vagyok.

És nem súlyra mérem az ideált. A pofaszerkezet az fontosabb.

2017. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70kg vagyok (23 testzsír%al, mivel elég izmos vagyok és nem dagadt), és nekem az ideál, ha sportos. Ha kicsit pocakos, de alapvetően sportos, akkor is tökéletes, csak csontosan vékony és löttyedt puha hájas ne legyen.
2017. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

51 kiló vagyok. (Van rajtam pár kiló felesleg)

A nagyon nagyon vékonyon és nagyon nagyon kövéren kívül mindegyik bejön.

2017. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50 kiló vagyok, 163 centi, szóval összességében elég kicsi vagyok, így nem szeretem a nagyon nagy darab férfiakat. Nem túl magas és átlagos/ vékony az ideálom, de természetesen más is szóba jöhet, ha személyiségileg olyan az illető. Mondjuk azért a nagyon kövér és a nagyon izmos az már lehet kizáró ok, meg ha valaki több mint 10 centivel alacsonyabb nálam az is necces. Az előző barátom magas volt és nagyon vékony, akivel meg most ismerkedünk ő nagyon magas és inkább az átlagos testfelépítés mackósabb felén van.
2017. ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok, 62 kg. Sportos. Elvárom, hogy a párom is sportos legyen, ne fulladjon ki szex közben meg ilyenek. (Perszr más előnye is van, pl a szép izmos test, de ez messze a legkiábrándítóbb dolog amit egy férfi tehet.)
2017. ápr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem ide tartozik, de előjött ismét. Volt már rá példa, hogy a férfi kifulladt szex közben? Kétlem, hogy ez extrém eseteket leszámítva előfordulhat.

30/f

2017. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
170 centi vagyok, 54-55 kiló, vékony vagyok és sportos. Kizárólag a vékony és az izmos (de nem túl izmos) férfiak tetszenek.
2017. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 173 cm vagyok, kb 60 kg. Sportosabb alkat vagyok, kissé izmosabb, nem igazán van rajtam súlyfelesleg.

Így nekem a nálam magasabb, sportosabb alkatú férfiak tetszenek. És a sportos nem egyenlő a kigyúrttal, mielőtt félreértenéd.


22N

2017. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!