Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik itt miért mondják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik itt miért mondják a nőkre hogy felszínesek, ha nekik is ilyen nők jönnek be?

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 1. 13:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%

És arra mi a garancia, hogy a két véleményt ugyanazok az emberek fogalmazzák meg?

Lehet az egyiknek ez jön be és nem ír, nem nyafog a felszínességre, lehet a másik meg nyafog és nem is jön be neki ez a nő... -.-

2017. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
12%
A linkelt képen mi az extra? Tök alap kéne, hogy legyen. :)
2017. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"Te sem vagy különb egy a linkelt képednél, szóval nincs miről beszélni."


Talán ismersz? Talán írtam nekem mi jön be? Vagy azt hogy hogy nézek ki,vagy azt, hogy tartatnám magam.

2017. ápr. 1. 14:13
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Tök alap kéne legyen a szupermodell barátnő..végülis..te hol élsz 13-as?Te mit tudnál egy ilyen nőnek nyújtani,akiért a világ minden 2. férfija oda vissza van?
2017. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"A linkelt képen mi az extra? Tök alap kéne, hogy legyen. :)"


A képen lévő lány neve Palvin Barbara,magyar modell. Csak azért...

2017. ápr. 1. 15:21
 16/18 anonim ***** válasza:
21%

Ilyen semmitmondó tucatnőket nem szeretem.

Egyébként troll kérdés.

2017. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%

Mert amikor a férfiak azt mondják, "férfiak", minden férfira gondolnak. Alacsony, magas, kövér, sovány, öreg, fiatal, kopasz, rasztás.


Amikor azt mondják, "nők", csak a nekik tetszőkre gondolnak. 30 alatti, 60 kg már ne legyen, formás cici, kerek popsi, hosszú haj... tehát ha ők a nekik nem tetsző nőket nem számítják nőnek, akkor valóban nem felszínesek.


Az elvárásokat a nők felé alapnak, a férfiak felé plusznak tekintik.


(Ez nem minden férfira igaz, kb csak az itteniekre.)

2017. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A csúf igazság az,hogy mindkét nem jelentős százaléka külső alapján ítél,elsődleges szempontok közt szerepel számukra.Nyilván én is leginkább magas és izmos pasikkal feküdnék le,mégis a lehetőségeimhez,külsőmhöz mérten jövök össze férfiakkal.Mondjuk engem a gyengédség megfog,még ha nem is Alain Delonról beszélünk,szóval a belső is sokat nyom azért a latban számomra.Lehet valaki izmos,ha tahó,mehet is a levesbe.Ugyanezen elv alapján szinte minden férfi megdugná a hosszú combú,baba arcú plázacicákat,aztán végül is maradnak a realitás talaján.Megismernek mondjuk egy husibb,de elérhető csajt,aki jószívű és aranyos,s mondjuk beleszeretnek.Nincs hosszú combja,de van lelke,szép a melle,házias,akármi.Nem minden fekete és fehér.
2017. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!