Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ilyen probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ilyen probléma miatt nem lépek ki a már megromlott kapcsolatomból?

Figyelt kérdés
Már több mint 6 éve vagyunk együtt. De ez idő alatt másokkal ismerkedett, találkozott párszor. Kb fél éve eljutottam arra a szintre,hogy már nem bírom.De félek újra kezdeni. Újra megbízni valakiben és mesélni a családomról, pl.:félek hogy elítéli a családomat,mert nem olyan módos emberek. Nem tetszik neki,hogy apum munkahelye által biztosított gondnoki lakásban laknak. Ezt sokan nem​értik meg szerintem. De ez csak egy példa a sok közül. Lány/34

2017. ápr. 2. 07:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

De, ezt nagyon sokan megértik, de ugyanakkor nagyon sokan nagyon jól tudják , hogy ezt a hibát követik el a legtöbben, aztán majd megy a sírás 10-20 év múlva, hogy bárcsak akkor lépett volna. És kezdett volna új életet.

Ez valahol függőség is, hogy nemképes az ember x ideig egyedül lenni, és inkább marad egy rosszabb kapcsolatban.,


Ha jót akarsz magadnak minél hamarabb kilépsz egy ilyen kapcsolatból és nem vársz éveket....aminek előbb utóbb megcsalás lesz a vége.

2017. ápr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs hol laknod? Vagy mi a baj? Szerintem lépj le, tarts egy kis pasimentes időszakot
2017. ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem elunk a mult szazadban h ha nem kapsz stafirungot akkor nem vesznek el.Mindenkinek van csaladja,multja,elonyei,hatranyai,az emberek azert vannak egymassal mert jo egyutt.Es nem azert mert a masik szulei igy vagy ugy elnek.Ezt 34evesen NÖ letedre tudhatnad.Ha nem jo a kapcsolatod,lepj ki.Valtoztass!Elj! Felelmeket tedd felre!
2017. ápr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jo esetben senkit nem erdekelnek a szuleid. En a belvarosban nottem fel egy eleg szep lakasban, a parom anyja meg az egyik kulsobb keruletben el egy lepukkant hazban. Most meg egyutt elunk a belvarostol egyel arrebb egy uj lakasban. O hazamegy neha az anyjahoz, kb parhavonta egyszer jarok naluk en is es kb ennyi kozom van ahhoz, hol el az anyja.
2017. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem normális, de sajnos egyre gyakorobb jelenség, hogy a nők - sorry, de férfi kérdezőt még nem láttam aki bennemaradna egy rossz kapcsolatban - annak ellenére, hogy tudják, hogy nem működik a párkapcsolatuk, félnek kilépni belőle, vagy csak tűrnek reménykedve, hogy hátha jobb lesz (és akkor azt meg elő sem vettem, hogy "de néha olyan kedves" meg "de szeretem"). Nagyon szép, hogy nem futamodtok meg az első nehézséggel való találkozáskor, de ha megtettetek mindent, akkor miért nem léptek? Jobb nektek egy rossz kapcsolatban, mint egyedül?

Szakíts, bár 34 évesen már nem vagy olyan hűde fiatal (sorry), de még bőven találhatsz magadnak valakit, aki értékel és szeret.

2017. ápr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elmondanám neked: inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Ha nem szakítasz vele, 10 év múlva azon fogsz sírni, hogy 43 évesen már a kutyának sem kellesz, miért nem hagytad ott amíg lehetett. Már az is sokat elárul, hogy nem nő, hanem lány 34. Egy kislány benne marad a rossz kapcsolatban, mert nem tanult otthon konfliktuskezelést. Egy nő nem hagyja hogy megalázzák. Legyél nő és lépj le. Nőj fel, alakítsd az életedet ahogy te szeretnéd (nyilván a körülményektől függően) és bízz benne, hogy találni fogsz valakit. Ha nem, akkor nem. De ennél minden jobb.

Még egy kérdés: ha ő hagyna el téged, mit csinálnál? Még jobban megaláznád magad, sírnál, könyörögnél?


A te életedet te irányítod. Kit érdekel, hol laknak a szüleid? A legfontosabb, hogy te egy értékes ember vagy. Állj a sarkadra és építsd fel az önbecsülésed. Légy az aki mindig is lenni akartál.

2017. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam 24 vagyok
2017. ápr. 2. 11:39
 8/11 A kérdező kommentje:
Van és lenne is hol laknom. Csak nagyon sok az előítéletes ember. :/
2017. ápr. 2. 11:40
 9/11 anonim ***** válasza:
És ez téged miért érdekel? Gondolom nem akarnál egy olyan emberrel együtt lenni aki előítéletes? Ez legalább jó szűrő. Legyél már pozitívabb....
2017. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kuva egyszerű.... Boldog vagy vele?... Nem.... Akkor lépj!

Senkit nem érdekel a családod.

Tudod mi érdekli a férfiakat? Te!

2017. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!