Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mit varsz el tőlem kerdes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mit varsz el tőlem kerdes mit jelent?

Figyelt kérdés
Ha egy fiu azt kerdezi mikor egy kicsit osszeveszunk hogy mit varsz el tolem akkor az mit jelent?
2017. ápr. 2. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt, amit mond, nem kell mást belelátni.

Mondd el neki, hogy mit vársz el tőle.

2017. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebben a szituációban szerintem arra utal, hogy az elvárásaidvan következetlen vagy rendszertelen vagy. Pl ami ma idegesít, holnap nem, ami holnap fog, azon még jóízűt nevettél tegnapelőtt.

Szerintem nem látja a mintát a viselkedésedben, reakcióidban, ezért kérdezi. Legalábbis én ezért szoktam.

30/f

2017. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy többet vársz el tőle, mit amit hajlandó neked adni.
2017. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvárásaiddal*
2017. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!