Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen következtetést vonjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következtetést vonjak le abból, ha a párom másodállást vállal ahelyett, hogy a szabadidőnket együtt töltsük?

Figyelt kérdés
Kész tények elé állított, hogy másodállást vállalt. Mondtam neki, hogy én nem szeretném, mert így nagyon kevés időt fogunk együtt tölteni. Azt mondta, hogy ő ennek ellenére is elvállalja. Nekem ez rosszul esik. Hagyjam, vagy kétségbe kellene esnem, hogy valami nem stimmel a kapcsolatunkkal?

2017. ápr. 2. 12:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

"Könyörgöm, semmibe nem kerül otthon összebújva este megnézni egy filmet vagy lemenni sétálni a közeli parkba. "

Lehet a férjnek nagyobb élmény lenne pl. egy egzotikus országban nyaralni, mint filmezni. Nem mindenkinek a tv az álom szórakozás. És nem biztos, hogy van park a közelben.

2017. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
Szorgalmas ember, aki nem csak a sültgalambot várja.
2017. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
Jelenleg 3 állásom van és esti suliba járok. Egy állásom nemsokára befejeződik, de még úgy is nagyon kevés szabad időm lesz. Egy állásból is megélnék, de nem tudnék félretenni semmit, a suli pedig azért kell, hogy később ne olyan munkákat kelljen elvállalnom, amiket utálok csinálni. A párom ezt megérti és elfogadja, hogy nem tudunk emiatt állandóan egymáson lógni. Így legalább sokkal minőségibb az az idő, amit együtt töltünk, kihasználjuk azt a kis időt, programokat szervezünk, aktívan foglalkozunk egymással, nem csak ülünk egymás mellett és a telefont nyomkodjuk, mint sok más pár a környezetemben.
2017. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
41%

"Könyörgöm, semmibe nem kerül otthon összebújva este megnézni egy filmet vagy lemenni sétálni a közeli parkba. "


Ez aztán az élet!

2017. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ő előre gondolkodik, te meg nem.
2017. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatnak hosszu tavon az sem tesz jot ha a kozos program a park meg a tv elott dogles kettecsken. Sot, a lapos kapcsolatok fo ismerve a "mit csinaljunk dragam? TV vagy seta?" Eveken at....

A ferfi talan ennel impulzivabb eletre vagyik.

2017. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%
16:56 Lehet, hogy a te kapcsolatodnak nem tenne jót. Más párok meg lehet, hogy szeretik ezeket a dolgokat csinálni együtt. Nem vagyunk egyformák.
2017. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Evekig senki nem szereti ugyanezeket csinalni. Vagy ha igen, kicsi az ingerkuszobe, mert egy jo kapcsolatban fontosak az uj kozos elmenyek.
2017. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#9


:)

2017. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnék megoldást találni.Vagy átköltöznék az osztrák határ mellé és átjárnék dolgozni, vagy teljesen külföldre költöznék.

Nyilván gazdagabb országba,ahol meg tudnánk élni és a nyelvet is beszéljük.

Nem mondom,hogy ott nem kell dolgozni, de sokkal jobb színvonalon tudnátok élni,úgy hogy többet vagytok együtt.

Szerintem megoldás lehet, nem véletlenül van kint most is kb 1 millió magyar.

Akár spórolni is lehetne kint,hogy később itthon jobban éljetek, ne kelljen két állást is vállalni,hogy kijöjjetek rendesen.

Én egyébként nem hiszem,hogy azért vállalta a párod,mert nem akar veled lenni.Egyszerűen pénzből élünk és nem tartotta elégnek amennyit keresett.

2017. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!