Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! To együtt tudnátok lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! To együtt tudnátok lenni egy férfivel, aki jelen volt egy csoportos nemi erőszaknál?

Figyelt kérdés
Hangsúlyozom, ő nem csinált SEMMIT, nem bántotta az áldozatot, igaz, nem is segített rajta.
2017. ápr. 3. 19:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
21%

Kövezzetek meg, de férfiként én is jelen voltam csoportos nemi erőszaknál, egyetem alatt majdnem ki is rúgtak érte, de nem éreztem és nem is érzem bűnösnek magam a mai napig.


Kollégiumi szoba több ágyas, aludtam az ágyamban, bulizni nem igazán szoktam a többiekkel, sajnos nem rendelkezem előnyös külsővel. Mikor visszaérkeztek nem, de később megébredtem rájuk, lecsesztem őket, hogy túl zajosak, kussoljanak el! Felnyomtam a villanyt és látom, 3-an rakják a csajt 1erre, villany le és visszafeküdtem, párna a fejemre.


A hölgyike csak az én nevemet tudta, így engem dobott fel nemi erőszakért, mindenki bűnösnek titulált, leköptek, aláztak és ez volt a jobbik eset! Órákra, de még boltba is féltem kimenni, rendszeresen megvertek, még más kollégiumból is bandákba verődve. Csordában a női nem a legocsmányabb, legaljasabb, legkegyetlenebb!


Sok férfi álmodik róla, hogy 30-40 nő ráveti magát, de ki kell, hogy ábrándítsam őket ez nem olyan élmény amit átszeretne bárki is élni!


Alattomos, semmirekellő, aljas, parazita féregként, ezt a mai napig megkapom beárultam a szobatársaimat, elmondtam a történetet az én szemszögemből is. Nem tudtam, hogy erőszakolnak, nem tudtam, hogy nem egyezett bele, napi szinten rendszeresen szoktak csajokat felhozni...

Szembesültem a ténnyel csak engem jelentett fel, a többiekkel való együttlétbe beleegyezett!


3 heti szívás után, megsajnáltak egykori szobatársaim és előkerült az ominózus este videofelvétele, nem rúgtak ki, nem kerültem börtönbe. A hátralevő évben is folytatódtak a csordajellegű atrocitások, a sok edzésnek és futásnak hála fogytam 56kg-ot, összegezve még jól is jöttem ki a történetből.


Ez úton is szeretném megköszönni a kedves hölgyek közreműködését!

2017. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%

Bűnösök közt cinkos...

Én nem állnék vele szóba, de ha neked belefér, a Te dolgod.

2017. ápr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

A fordított esetre én is kíváncsi lennék.

Én azt se tudom tolerálni, ha a másik valami törvénybe ütközőt tett, a bűnrészesség is ilyen, felőlem rablás is lehet, akkor is egy világ omlana össze bennem.

2017. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
63%

a fordítottja ennek az, hogy férfiak, ti tudnátok együtt lenni egy olyan nővel, aki jelen volt egy csoportos nemi erőszaknál? :D

amúgy nyilván nem. ha nő tenne ilyet, azzal se barátkoznék többet. bár én még csak egy-egy ilyen történetet hallottam messzi messzi helyekről, hogy nő erőszakol meg férfit, szóval durván nézve kb elhanyagolható ezeknek az eseteknek a száma. nyilván ettől még számítanak azok az emberek is, csak úgy mondom, hogy mik a számok.

2017. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 opened paradise ***** válasza:

Csúnya dolgok vannak,undorítóbb viszont nem sok. Nők ugyanúgy tudnak kegyetlenek lenni (és itt most nem arra gondolok,amit ezen az oldalon szajkóznak,hogy milyen szemetek a nők).


Egyébként ugyanúgy bűnös aki csak nézi és nem tesz semmit sem.

2017. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A fordított helyzet jobban belegondolva tkp. bárhogy érthető. Ha egy nő van jelen egy nő vagy férfi megerőszakolásánál stb. Nem mindegy, hogy maga a bűncselekmény alapján akar vki ítélkezni, vagy a nemek alapján (amik ugye a törvény előtt egyenlőek). Az pedig nonszensz, ha valaki az előfordulás gyakorisága alapján akar minősíteni egy bűnycselekményt...
2017. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Gusztustalan ember!!!! Szóba se állnék az olyannal!!!
2017. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!