Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotok az exéhez hasonlít?

Figyelt kérdés

Viccelődni akart, h felhúzzon, pedig jól tudja, h az exére "allergiás" vagyok, mert csúnya összetűzésünk volt.

Az est folyamán nem tudom miből kifolyólag, de h felakar húzni és azt kezdte el mondani, h néha 1-1 képen hasonlít az exére. Én ettől brutál belül kiborultam, bár nem mutatom neki, mert nincs energiám veszekedni, de nagyon rosszul esett még ha poénként is gondolta. Tudja jól, h legszívesebben megfojtanám azt a nőt és egy szikrányit sem szeretnék rá hasonlítani semmiben sem, sőt a neve hallatán már kiráz a hideg... Nem érti meg, h nekem ez nem poén, sőt... inkább sértés... Vagy csak én fogom ezt fel ennyire tragikusan?


2017. ápr. 5. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer szólnék miatta és komolyan megkérném, hogy fejezze be. Ha ez nem használna, akkor pápá
2017. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát :"D

Nem örülnék.

Az exe volt vagy 120 kg, én kevesebbel is beérem,

na meg...nem volt egy okos lány. :"D

Mondjuk én sem, de mivel egyetemre járok,

és nehéz szakot tanulok, legalább a látszatát fent tudom tartani. XDXD


21/L

2017. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1x említette ma az este folyamán de látta rajtam, h elvetette ezzel a sulykot... :) Picit megbántott vele, mondta, h ne haragudjak, de ugye le kell ülepednie a dolognak :)
2017. ápr. 5. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Voltam ebben a helyzetben, ő is nehezen értette meg hogy én nem az exe vagyok, és nem vagyok arra kíváncsi miben egyezek vele.
2017. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nekem alapvetően nincs bajom az exekkel sosem voltam féltékenykedős típus, vagyis csak legelőször mikor olyan párom lett akinek már volt előttem barátnője ráadásul igen komoly kapcsolat volt, de pikpakk rájöttem, hogy ez hülyeség. Mindenesetre azt én sem venném jó néven, ha az exéhez hasonlítgatna.
2017. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Több mint 1 éve vagyunk együtt, sose volt tabu, h én rühellem a nőt úgyhogy ezt még csak arra sem lehet fogni, h nem tudta... Viszont az meg gáz, h le sem tudta szűrni...
2017. ápr. 5. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!