Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha a párom nem ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha a párom nem ad semmit húsvétra?

Figyelt kérdés
Tavaly is örömmel készültem, vettem is neki egy kis meglepit, de nem adtam neki oda, mert arra se méltatott, hogy a napján vagy másnap hétfőn eljöjjön.. Idén nem készülök, ő se készül semmivel.. amúgy 19 éves.
2017. ápr. 6. 17:20
1 2 3
 21/28 Taushi ***** válasza:

Soha sehonnan nem hallottam még, hogy ajándékoztak volna húsvétkor. Se alföldi rokonok, se távoli rokonok, se barátok.

Egyébként meg marhára meg kéne ezt beszélnetek. Se Te se Ő nem vagytok gondolatolvasók, miért kezeled akkor úgy Őt, mintha valami rosszat tett volna?

2017. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy nem vagy képes megbeszélni vele, hogy ki hogy gondolkozik az ünnepekről, nem vagy tisztában az eredeti hagyományokkal és elvársz tőle valamit ami kevés családban szokás. Az ország nagy része nem ajándékozik, nálunk sem volt soha szokás, csak a fiúk kaptak csokit locsolásért cserébe. Az idősebb unokatestvéreimnek már vannak gyerekei, van amelyik bevezette a nyuszizást, de az is csak a gyerekere vonatkozik. Ahány ház annyi szokás, de egyáltalán nem az a megszokott ami nálatok van.
2017. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy nálatok szokás, de gyerekként én mint lány csak azért kaptam ajándékot húsvétkor kb 13 éves koromig, hogy ne hisztizzek azon, miért csak a fiúk kapnak. Utána meg már nem érdekelt, nem is kaptam semmit...

Nálatok szokás valamiért, náluk esélyesen nem. Ne erőltesd.

2017. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Sunshinedoll ***** válasza:
Nálunk húsvétkor az ilyesmi nem szokás.
2017. ápr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak a gyerekek kapnak csoki nyuszit, vagy hasonlót, meg a fiúk csoki tojást a locsolásért.

Más ajándék nincs.

Mekem már azok a csomagok is röhejesek, amit minden multi árul. Mikulás csomag mintára húsvéti csomag. Minek?


Itt falun még azért jobban élnek a hagyományok. Sütit sütünk, tojást testünk, húsvét hétfőn korán kelés, ünneplő. A fiúk mennek locsolkodni, a lányok meg otthon várják a locsolókat. Rég nem látott rokonok jönnek be pár percre, fél órára. Mondjuk nálunk már nem szokás itatni őket, de a nagyi idén délben már mindenki részeg volt.

A fiúk azon versenyeznek, ki kapott több locsolópénzt meg csokit, a lányok azon, hogy kinél voltak többen locsolni, és két napig mindenki bűzlik a pacsuliktól két hajmosás után is.

Este locsoló bál, másnap kóma a munkahelyen. Ebédre piros-kék rakott krumpli, hímes tojásból.

2017. ápr. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

A párod tudja egyáltalán, hogy nálatok ez a szokás?

Bár mi is szoktunk ajándékozni, de tény, hogy nem mindenhol jellemző, sok helyen a húsvét nem is igazi ünnep.

A párodnak elmondtad, hogy készültél, és nálatok ez a szokás, szeretnéd folytatni, vagy csak vérig sértődtél, mert neki ez nem jutott eszébe? Mert nagyon nem mindegy. :)

2017. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
De szánalmas a kérdező...
2017. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
27 es miért?:D indokolj plíz
2017. ápr. 7. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!