Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vesz semmit? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz semmit? A barátom azt mondta, nem tud nekem semmit venni húsvétra "mert nincs pénze"

Figyelt kérdés
Én mondtam is neki h nem kell nagy ajándék..de azért egy táblacsoki vagy v.mi jól esne.
2009. ápr. 10. 08:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Vagy rajzoljon valami szépet:)! Na, de komolyan, annyi ötlet van, csak törni kell egy kicsit a fejét és meglephet különösebb pénzkiadás nélkül is. Itt az interneten is vannak ilyen oldalak, ahol keresgélhet.


Ha mégsem veszi a fáradtságot, hát, az is egy jelzés a személyiségéről...

2009. ápr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom nincs megáldva valami nagy kézügyeséggel, de valamelyik nap olyan kis apróságot kaptam tőle, amit alig tudtam elhinni, hogy ő készített. Nagyon jól esett. De ha ír idézeteket vagy egy levelet, melyet szépen "csomagol", teljesen telibe találhat. Legalábbis nekem mind jól estek/esnek. De azért mellé egy tábla csoki is dukálhat/na.
2009. ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Én nagyon lemaradhattam valamiről.

Miért várod el a pasidtól, hogy vegyen neked bármit húsvétra? Én még soha nem hallottam ilyen szokásról.

2009. ápr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Mert biztos ő is megajádékozza a fiút a húsvét alkalmából. Ilyen egyszerű.
2009. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
HAHÓÓ! Hello! Emberek! Ideje tisztázni, hogy melyik ünnep miről szól! És nem azt csinálni, hogy ünnep = szabadnap, meg vegyünk valamit. Húsvét alkalmából a fiúnak SEMMIT nem kell vennie neked.
2009. ápr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Még én sem hallottam olyat, hogy húsvétra a fiú vegyen a lánynak. Fordítva igen, merthogy ugyi a locsolkodós idők már elmúltak, de ha húsvét napján tiszteletét teszi a fickó, akkor illik neki valami kis figyelmességgel kedveskedni.

De ha innen nézed, hogy na egy ünnep és vegyen valamit, akkor képzeld el, mennyi alkalom van egy évben:

névnap, születésnap, "találkozás-megismerkedés évforduló", húsvét, karácsony, mikulás, Valentin nap...

egy Zsiguli árát neked adhatná ajándékba.

Nem szabad ilyen anyagiasnak lenni, egy igazi érzelmeken alapuló kapcsolat jövője ne azon múljon már, hogy mennyi a másiknak a pénze, mit tud, vagy nem tud venni.

Ha a tábla csoki jól esne, akkor nosza, vedd meg és egyétek meg együtt.

2009. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Előttem szólónak TELJESEN IGAZA VAN!!!!!!
2009. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

egyetértek sőt szerintem húsvétkor nem is illik a srácnak neked csokit adni mert h ő locsol te köszönöd meg.

ne legyél már ennyire anyagias.

ha meg nagyon ajándék akk este egy hosszú séta vmi romantikus parkba kivilágitott főté stb. hidd el jobb mint egy csoki.

2009. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

ezt en sem ertem. 3 eve vagyunk egyutt de husvetkor soha nem adunk semmit, csak ne tojast mikor jon locsolni. kis koromban kaptam szuloktol, nagyszuloktol a fa ala csokinyuszit, stb de az megint mas.

szerintem is inkabb csinaljatok vmit egyutt.

na meg nem hinnem h epp annyira ne legyen penze h 1 darab csokit ne tudna venni, mar 200ft-ert is lehet aranyos sokikat kapni! szerintem azt hiszi h te tobbet varsz el-amiben lehet h van vmi. na meg nem eleg kreativ, es an gyobb baj h nem is veszi a faradtsagot h az legyen, gondolvan h a "bocs, nicns penzem"-el le is tudja az egeszet.

en is hallottam mar kulonbozo unnepek elott h jaj,most ne szamits nagyra mert ninc penzem de olyankor fabrikalt nekem vmit, aminek sokkal jobban orultem mert szemelyes volt.

inkabb talaljatok ki vmi kozos programot, fessetek egyutt tojast, menjetek ki vhova, stb.

2009. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én senkitől nem várom el, hogy ajándékot vegyen nekem húsvétra, így a barátomtól sem. nálunk nem is szokás ilyenkor ajándékozni. a locsolkodó ffiak kapnak nálunk csokitojást, kávét, meg sütit és ennyi.

fel kéne nőnöd, és ezt nem bántásból mondom.

2009. ápr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!