Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Nektek nem esett rosszul...

Nektek nem esett rosszul kislánykorotokban, hogy nem kaptok semmit Húsvétra?

Figyelt kérdés

Emlékszem annak idején mindig volt bennem egy kis szomorúság, hogy a fiúk jó néhány ezer forintot összeszednek egy reggeli locsolás maraton alkalmával és még egy csomó csokit is hozzá.

Ti hogy voltatok ezzel? :D


2012. márc. 23. 06:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Két fiú tesóm van, így sejtem mire gondolsz.De ez engem sosem bántott.Megtanultam, hogy ez az élet rendje. És anyuval lelkesen vártam a locsolókat,festett tojással.
2012. márc. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
87%
nem. eszembe se jutott akkor ez. elveztem a locsolkodast. amikor en kislany voltam meg nagy divat volt es jottek az osztalytarsak, ismerosok ,rokonok,szomszedok. irtuk a hugommal a neveket es a kovetkezo evben is visszavartuk oket! klassz buli volt akkor.
2012. márc. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
90%
ilyen kérdés már volt tavaly is, de amúgy ne a pénzt nézd már! :( Ti meg nem hervadtok el, mi meg egyfolytában hervadunk. Ti megvagytok locsolva, mi meg max akkor, ha nem viszünk esernyőt és elázunk. Férfitársaim nem így van? Mi lehozzuk nektek ha úgy nézzük a csillagokat az égről, sőt volt, mikor még a holdat is megpendítjük nektek, te meg arra a húsz forintra vagy féltékeny, amit kapunk a nagyitól? :) Ne viccelj már. Kapsz majd egy gombóc fagylaltot picikém. Okés? :)
2012. márc. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
nem. Jobban szerettem otthon várni, hogy ki jön és sütivel, szendviccsel kínálgatni
2012. márc. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Jó, benne vagyok :D Persze, ma már más szemmel nézem én is a dolgokat, de felnőttként valahogy okosabb is az ember :D Nem volt ez minden évben, csak egyszer-kétszer éreztem egy icipici szomorúságot.
2012. márc. 23. 07:02
 6/22 anonim válasza:
92%
Egyelek meg. :) De vigasztaljon, hogy másik évben abból vettünk kölnit, szóval alig alig maradt pénz nálunk. Szóval visszaforgattuk a következő húsvétba, hogy ne hervadjatok el abban az évben sem. :)
2012. márc. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Én fiú vagyok, de én ezt éreztem nőnapkor XD Mindenki kapott egy csomó virágot meg csokit én meg semmit :(
2012. márc. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én a húsvétban sose azt néztem hogy a bátyám csokit kap meg pénzt, hanem azt hogy szünet van, és hogy el kell otthonról menekülni mert jönnek az osztálytársak meg bátyám barátai a büdös kölnivel, aminek nem birom a szagát, és minden vendég után hajat kell mossak, mert egyikse vödör vizzel jön, mint ahogy régen szokás volt... :D
2012. márc. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

nem voltam szomorú, mert a csoki nyuszikat a két fiú tesóm mindig adott

Anyukámra haragudtam és a mai napig is haragszom, mert amit a két tesóm összegyűjtött pénzt azt ő mindig elszedte tőlük, így sajnáltam őket, hogy soha nem vehetettek azt amit szerettek volna


Öcsém még tanuló és talán anyum viselkedése miatt is van, hogy pénzelem őt titokban.

2012. márc. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Engem azért egy kicsit zavart. A locsolásért sose voltam oda, nem szerettem, hogy boldog-boldogtalan becsenget, mondjuk ezt anyukám is beszűntette egy idő után, mert őt is zavarta. Falun biztos más, de egy lakótelepen felnőtt gyereknek ez nem akkora poén. Viszont öcsémet apukám mindig vitte a kolléganőihez locsolni, és őszintén szólva engem tényleg zavart, hogy ilyenkor teletömik a zsebét pénzzel, csupán azért, mert ő fiú, és elmond egy kétsoros verset 20 embernek egyesével.

Na mindegy, túléltem, de azért na :)

Nekem fiam van, lányom nincs, de nem csináltunk ebből rendszert, nem is akarom rászoktatni, hogy ilyenkor pénzt kell kapnia. Húsvétkor meglocsol engem, a nagymamákat, dédimamákat, keresztanyját, ennyi, ezért meg puszi jár :) Csokit úgyis hoz neki a nyuszi, sőt, minden rokon nyuszija hoz neki.

2012. márc. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!