Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könyörögjek, hogy bocsásson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörögjek, hogy bocsásson meg vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alakulóban volt a kapcsolat egy lánnyal amit sajnos elrontottam azzal, hogy nem bíztam benne a saját bizonytalanságom miatt. Ezt megunta és ma kiadta az utamat, felhívtam de határozottan kijelentette, hogy nem, ő ezt nem hajlandó tovább folytatni hiába mondtam akármit. Nagyon fontos nekem ezért gondoltam megpróbálom holnap élőben megint, van valami esélyem, hogy megbocsát vagy kész vége?

2017. ápr. 6. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, tanulj ebből a hibából, és legközelebb ne kövesd el!


Könyörögni??? Ember, normális vagy te? Egy ember nem ér annyit, hogy könyörögni kelljen neki, ezzel csak magadat alázod majd meg.

2017. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De már tanultam belőle, igen még azt is megtenném annyira nem akarom, hogy vége legyen...
2017. ápr. 6. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:

a te életed, azt csinálsz vele, amit akarsz


és mit fogsz csinálni, ha a könyörgés után is hoppon maradsz?

2017. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sálálálállá,ha sírsz is neki lehet megszán :D Légy férfi!
2017. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit csinálnék akkor, lehet nem bírnám ki, ha csak rá gondolok már erőltet.

Inkább hagyjam?

2017. ápr. 6. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
elméletben felnőtt ember vagy, dönts te a saját életedről és ne mi!
2017. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nemreg lett vege egy kapcsolatomnak.Ugyan ez okbol! Sokszor adtam ujabbnal ujabb eselyt neki,de valamit mindig talalt,es mindig kiakadt feltekenykedett stb...


Szerintem ne konyorogj neki... keress mast megha nehez is! Aztan az is lehet,hogx o fog megkeresbi ujra!


Ha gondolod irj privit :)

2017. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tanultál, persze, mert kidobott, de te mindenre így reagálnál, az összes apró problémát rajta "vernéd le", megvádolnád, stb.

Igaza van, hogy kivágott, nekem sem kéne ilyen ember.

2017. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!