Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen szituác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen szituációkról?

Figyelt kérdés

A kérdés nemtelen, tehát vonatkozhat nőkre és férfiakra is egyaránt. Tehát van egy párod, akivel a kapcsolat maga egész jó, mindketten hűségesek vagytok a másikhoz. Viszont a párod élvezi, ha bejön másik nemnek és kicsit megy az agyhúzogatás is. Ez sokszor addig fajul, hogy a másik nemű személy úgy érezheti, hogy bejön a párodnak és kicsit nyitni kezd felé. Persze a párod már az elején tudta, hogy a másik neműnek tetszik, de jól esik neki és azért folytatja ezt a "játékot". Persze, mikor egyértelmű utalást tesz a harmadik fél, hogy nyit, akkor a párod befejezi ezt a dolgot és elmondja, hogy ő párkapcsolatban van. Szóval semmi komoly nem lesz, csak ez.


Mit gondoltok erről? Szerintetek ilyenek beleférnek még egy párkapcsolatba vagy ez már sok?


(A kérdést azért tettem fel, mert a párom sokszor csinál ilyet és nem titkolja el, sokszor pont ő mutogatja nekem a messengerét, hogy nézzem, mennyire odavan érte az adott illető. Persze, nevetek rajta, de azért ott van bennem egy kisebbfajta rossz érzés is ezek miatt).


2017. ápr. 6. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez értelmetlen, ostoba játszmázás mindkét féllel szemben. Mindkét fél alatt téged és a harmadikat értem. Nekem nem férne bele, ha ilyen tenne a barátnőm, ez nagyon gyenge érzelmi intelligenciára vall, nulla empátiával. Ha másoknak akar tetszeni, akkor mondja ki, hogy köztünk vége mindennek és csinálhatja a kisded játékait.
2017. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akkor szólj neki, hogy zavar. Ő sem gondolatolvasó.


Egyébként én ilyen vagyok, de kapcsolatban nem. Igazából csak kedves vagyok és udvarias és sokan félreértik. Nőies vagyok, ilyen a megjelenésem. Ha van valakim akkor odafigyelek erre.

2017. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Mocsok gazember, játszik a mások érzelmeivel. Mi lesz azokkal a lányokkal? Szenvednek, mint a kutya. Ő meg jól szórakozik. Érzéketlen, szadista disznó.

A rossz érzésed nagyon is alapos. Te is ülhetsz még azon a lapáton...

2017. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet, a kérdés elolvása kicsit felnagyítja a valódi helyzetet. Szóval a párom nem hiteget senkit, egyszerűen csak nyílt és érdeklődő velük, ha tudja hogy egyébként odavannak érte... És jól esik neki az érzés, hogy tetszik egy harmadiknak is. A harmadik értelmezi félre ezeket a kedveskedéseket és hiszi, hogy biztos a párom is kölcsönösen érez.
2017. ápr. 6. 22:05
 5/9 anonim ***** válasza:
A jog is egyenlőségjelet tesz a direkt csalás és a szándékos tévedésben tartás között.
2017. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Naiv vagy, kérdező. Az ilyen esetekben biztos lehetsz benne, hogy a párodnak sem semleges az, aki felé "nyitogat".

Írom ezt úgy, hogy voltam ilyen helyzetben, amikor az exem ártatlan barátkozásnak titulálta a kapcsolatát egy kolléganőjével, azt mondta, csak a kolléganő van oda érte, ő egyáltalán nem. Aztán mit ad Isten, mikor szakítottunk az exemmel, nagyon rövid időn belül már együtt éltek...

Utólag már úgy látom, hogy baromira kényelmes volt neki a mi kapcsolatunk, hogy mellettem azzal flörtölt, akivel csak akart, mindig volt neki legalább egy vas a tűzben. Nem voltak ezek annyira ártalmatlan dolgok!

Amúgy meg biztos lehetsz benne, hogy ha másokat ególegyezgetésre képes használni, akkor téged sem tisztel annyira, ahogy azt te hiszed.

2017. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Krukutyán Levente ***** válasza:
Én megbízom a barátnőmben, nem félnék attól, hogy meg csal, ha így játszadozna. Egyszerűen csak szánalmasnak és gerinctelenségnek vélném ezt a viselkedést és kiábrándulnék belőle. Más érzelmeivel játszadozik, ki tudja hányan szerettek bele és ő ezt hagyta és élvezte, aztán meg csak kínlódhattak a szerencsétlenek, mikor közölte hogy párkapcsolatba van. De mindezt megelőzhette volna, ha nem ilyen nyomorult módjára kelleti magát. Szerintem mindenki tudja milyen kín a viszonzatlan szerelem. A párod ebbe taszítja a többi "illetőt" tudatosan. Kell neked ilyen társ? Nekem nem kéne.
2017. ápr. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szánalmas, hogy valaki így játszik...

remélem egyszer kap egy nagy pofont az élettől, de valami komolyat, ami helyre rakja az agyát


24F

2017. ápr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

rosszul kezdődik:


"a kapcsolat maga egész jó"

2017. ápr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!