Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan reagáltam így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan reagáltam így?

Figyelt kérdés
Párom a héten minden nap sokáig dolgozott. Ma is be kellett mennie. Délben haza jött és közölte befejezték de neki kell mennie a főnökével külföldre. Kivinni azt amit csináltak mert a sofőr beteg lett és nem tudja vállalni. Terveztünk programot. Készültem ebéddel, vártam haza. Azt mondta nem tud mit tenni és cserébe jövő pénteken nem kell dolgoznia. Jó ha hétfő este ér vissza. Na nálam felment a pupa, ideges lettem. Nem lenne ezzel semmi gond ha hétközben megy. Meg az utolsó pillanatban szól a főnöke is. Bár hozzá tennem a párom nem mer nemet mondani sose neki, nem ez az első eset. Aztán ki se veszi a megérdemelt pihenőnapot, dolgozik tovább ahogy vissza jönnek. Dühös lettem és kiosztottam ezt hogy képzeli? Miért nem mond nemet? Haza jött ebédelni. Az idegtől enni se tudtam. Itthon volt kb. 20 percet és elment. Nem tudtam vele kedves lenni. Úgy érzem a főnöke fontosabb.
2017. ápr. 8. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Én meg úgy érzem, hogy nagyon gyerekes vagy, majd ha lenyugszol, talán észreveszed, hogy nem kocsmázik, nem veri a f**zát, hanem dolgozik, amiért nem kéne kivágni a hisztit. Foglald le magad te is, nem lesz holnap világvége, szóval együtt tudtok még lenni.
2017. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem jogos, de érthető, elvégre készültél, főztél, vártad, erre elmegy gyorsan. Ettől függetlenül neki ez a munkahelye, ahol vannak feladatai, ha éppen ilyen, akkor ilyen. Gondolom nem minden második hétvégén van hirtelen munkája.
2017. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sok hétvégét töltünk külön a munkája miatt. Pontosabban azért mert nem tud nemet mondani.
2017. ápr. 8. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha k*rvázna vagy alkoholista lenne? Örülj neki hogy van egy rendes pasid
2017. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!