Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 25 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 25 éves férfiként tényleg házasodnom kellene?

Figyelt kérdés
Anyukám mindig azon panaszkodik, hogy az ő gyerekei közül egyikünk sem akar még megházasodni, bezzeg az ő ismertségi körében minden család 20-on éves gyerekei már feleséghez,-férjhez mennek, vagy azt tervezik. Hozzá kell tenni, hogy édesanyám nagyon buzgó katolikus és nyilván azokban a körökben ahova ő jár, ott az gyakori jelenség ,h a gyerekek fiatalon házasodnak(gondolom a házasság előtt no szex erősen erre ösztönzi őket). Sőt több helyen pont a szülők nem engedik házasodni a fiatalokat, mert nincs pénzük lakodalomra. Mi bezzeg jól állunk anyagilag, nekem simán lehetne 7 országra szóló lakodalmam, ha akarnék, de nem akarok. Eleve kezdjük ott ,hogy nem gyakorlom a vallásom, nem járok templomba és amúgy se szeretem a fölösleges felhajtásokat, ha lesz majd valaha esküvőm, azt is szerényebb körülmények között tervezem. Jelenleg amúgy sincs komoly kapcsolatom és nem is ismerek olyan lányt, akivel hosszútávon el tudnám képzelni, nem hogy még egy élten át...Ezekben a katolikus fiatal házasságokban az ismerősöknél azt látom ,hogy egyesek elhamarkodják, mások meg mintha csak valami megfelelési kényszerből lennének együtt ilyen hosszú távon. Nekem ez így nem menne, túl szabad vagyok. Természetesen vágyom egy kapcsolatra és a házasságnak se vagyok ellene, de amíg nem találom meg azt a lányt, akivel teljes az összhang, addig nem látom értelmét ezt az egészet erőltetni.

2017. ápr. 8. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem neked később is tök felesleges, olyan cukin megbeszélted magaddal ezt is. :D
2017. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapból házasságellenes vagyok, de 25 évesen csak akkor házasodnék, ha a barátnőmmel kb. középiskola óta lennénk együtt.
2017. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

Mesélj még kérlek!


Ide én kevés vagyok...

2017. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
XD
2017. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Atya isten, de jó, hogy az én anyósjelöltem nem olyan önző, mindenbe belepofázós némber, mint az édesanyád.
2017. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
szerintem magadnak kéne megfelelned anyád helyett, és akkor nem lenne értelme a kérdésnek. bár így sincs igazán... :D
2017. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. nincs olyan, hogy kellene!!! egy házasság mióta kényszer??

2. a te életed, azt csinálsz, amit akarsz, senkinek semmi beleszólása nincs ebbe

3. ha most nem állítod le az anyádat, később ezerszerte rosszabb lesz, és nehogy az legyen, hogy majd a csaj hiába mondja neked, hogy az anyád egy házsártos asszony, te az anyukádat fogod védeni ahelyett, hogy a párodnak adnál igazat

2017. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

és te anyuka pici fiacskája vagy, hogy azt teszed amit mond?!



a szülők beszélnek hülyeségeket.. aztán jönnek az "én megmondtam"-mal.. de kit érdekel?!


nem akarsz házasodni, akkor ne anyuka elvárásának akarj megfelelni és ne qrd el az életet miatta.

2017. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Úgy látom, sokan teljesen félreértettek. A kérdés költői volt. Nyilvánvalóan tudom, hogy nem kellene. Inkább csak arra voltam kíváncsi, hogy másoknak mi erről a véleménye.

Nem vagyok anyuci pici kisfia és kb. az esetek 90%-ban nem azt teszem, ami szerinte helyes, nem akarok neki megfelelni. Épp ezért nem is vagyunk valami jó viszonyban. Viszont ugyanakkor sajnálom is ,hogy csalódást okozok neki.

2017. ápr. 8. 20:03
 10/11 anonim ***** válasza:

"Viszont ugyanakkor sajnálom is ,hogy csalódást okozok neki."


mit sajnálsz? az anyád egy önző egoista energiavámpír. ennyi, nincs mit szépíteni ezen. nem okozol neki csalódást, mert ő nem azt nézi, ami neked jó, hanem csak azt nézi, ami neki jó!!

2017. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!