Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha férfiként szingli vagyok, de nem akarom megfektetni a fél országot?

Figyelt kérdés

Felnőtt vagyok, húszas éveimben járok. Amolyan örök szingli, nem is igazán volt komoly kapcsolatom, de több oka van. Egyrészt nem találom azt, akivel hosszabb távon lehetne, azért mert "nincs csajom" meg nem fogok akárkivel. Vagy másikat szédíteni, megbántani azért, mert mondjuk unatkozom és nincs jobb dolgom. Sok pasi azt csinálja, hogy feleségül veszi az első nőt, aki ránézett, vagy kapcsolatból kapcsolatba ugrál, mert szeretethiányos. Én elvagyok egyedül, magamtól. Valamiért az van a férfiakra erőszakolva, hogy csinálja fel az egész országot. Ismerek olyanokat, akik kényszerből h*lyítik a nőket stb.


De ez nem az én stílusom, nekem ez nem célom. A szüleim néha azzal poénkodnak, hogy nem csajozom össze-vissza, "nem baj ha meleg vagy, csak mutasd be". megalázó. Persze azért bennem is ott van, milyen lenne mindenkivel, de nem vagyok az az utcán beszólogatós, erőszakos, nyálazós pasas.

Miért katasztrófa ha egy hetero férfi egyedül van és nem az az életcélja, hogy minden nőt megfektessen?


2017. márc. 5. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
nem baj...
2017. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj.
2017. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem is kell eroszakosnak lenned de ne legyél már ilyen hisztis, mert ez nem férfias. A szüleid meg jó fejek, mondhatni igazuk is van a poenkodassal.

A másik hogy ha mindig az igazira vársz, nem tudod miről maradsz le. Úgy értem meg lehet adni az esélyt valakinek hogy megismerd hisz másképp nem tudod meg milyen a másik. Tessék jobban lenni a lányokkal és megismerni őket aztán alakul a többi ha te is akarod.

24/F

2017. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez inkább csak egy ügyes megracionalizálása annak, hogy félsz egy kapcsolattól, ezért önigazolást keresel a félelmeiddel való szembenézés helyett.
2017. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

utolsó, te tudsz olvasni?

pont hogy kapcsolatot keresek csak, és nem akarok össze vissza b*szni, sem anélkül kapcsolatot, hogy szerelmes lennék.

2017. márc. 5. 14:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Valahol el is kell kezdeni akkor is. Ha csak egy kicsit is lenne szimpatikus neked valaki, már megérné kezdemenyezned, mert lehet többet fogtok később érezni egymás iránt.
2017. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Tudok olvasni. Nem volt még kapcsolatod (nehéz elhinni, hogy tizenpár év alatt egy megfelelő nőt sem találtál...) és önigazolást keresel, hogy te nem akarsz nőkkel ismerkedni, mert azzal "hülyítenéd" őket. Csak akkor nem tudom, mire vársz, az ajtón nem fog bekopogni a Nagy Ő.
2017. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező:


És ki bánt téged ezzel kapcsolatban? Mert ha megtartod ezeket magadnak, akkor hidd el mindenki jó értelmeben leszarja és nem foglalkozik veled. Azt akarod hogy direkt foglalkozzanak veled, beszéljenek rólad?

2017. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Magánügy. Nem baj.
2017. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

7.

te hülye vagy:D

ahelyett, hogy fals dolgokat állítanál és csernust játszanál a neten, bedobhatnál valami értelmes, konstruktív tippet. mivel látom, hogy szakavatott vagy.

2017. márc. 7. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!