Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszélnétek meg párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszélnétek meg párotokkal?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt,úgy érzem nem akar eljuttatni a "csúcsra",ugyan azokban a pózokban csináljuk mint elején (3 alap),és mintha megállt volna a tudománya mert nem is szeretné,adtam neki utalásokat,de nem veszi a lapot (vagy nem akarja) előző barátnőivel többféleképpen csinálta (mondta) ami kissé zavar.(velem van eddig leghosszabb kapcsolata)Nem akarom megcsalni mert szeretem,de már van hogy másra gondolok aktus közben.

Hogy oldjam meg ezt a problémát? Volt már valakinek hasonló?



2017. ápr. 11. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: nyisd ki a szádat, és ezt mondd el neki.
2017. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell beszélni. Egyenesen, lényegretörően. Tudom elképzelni nem a legjobb a szitut, de két eshetőség van:


1. kis félénk srác és nem biztos magában, nem tudja pontosan mit meg hogyan kell egy csajjal művelni és ezért inkább meg se próbálja


2. magasról leszar mert látja, hogy bármit csinál nem szólsz ha nem jó neked. Minek erőlködjön? Így is megkapja amit akart.


Azt csak te tudod, hogy ő melyik kategória lehet. De ha nem beszélsz vele, sose derül ki.

2017. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalni kell, hanem ott hagyni. Hihetetlen, hogy tényleg vannak olyan pasik, akik ott hagyják a nőt kielégítetlenül /aztán csodálkozik, hogy egyre kevesebb a kedve a szexhez/. Ha fél éve így megy már, akkor ez már javulni nem igen fog /és egy hős vagy, hogy eddig bírtad/ . Ha csak egy ideje van így, és korábban érdekelte a te kielégülésed is, akkor meg szintén feljtős... már nem vagy fontos neki.
2017. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őt nem zavarja, hogy nem látszik igazi élvezet az arcodon?

Én megbeszélném vele, de ha nem javulna, akkor otthagynám. Van, aki nem vallja be, de attól még a párkapcsolat fontos része a szexualitás. ^^


21/L

2017. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utalásokból senki nem ért semmit. NYISD KI A SZÁD, és mondd el neki, hogy mit szeretnél! Ennyi :)
2017. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!