Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondhatjuk egy nőre h....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondhatjuk egy nőre h. luxusqva. Vagy egyáltalán miért jobb miben kifizetődöbb a luxusqvaság?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre nem szeretnék az lenni de ezt nem értettem sose:s
2008. okt. 13. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
nah persze! ez olyan átlátszó volt!
2008. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
A luxus qrva inkább gazdagokkal fekszik és elkér jó sok pénzt, a "sima" qrvának meg tök mindegy hogy gazdag-e vagy nem gazdag, a lényeg h fizessenek neki. De lehet nem jól értelmezem
2008. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

kedves első válaszoló! nem értem h. miért kell egyből beszólni ha valaki valami olyat kérdez amit nem tud....ez az oldal sztem erre van! érdekes a második válaszoló normálisan leírta! Nem olyan körülményekben élek h. azzá kell h. legyek. Sőt! előbb kötöm fel magam mintsem áruljam a testem....erről ennyit.

Második válaszolónak pedig köszönöm=)

2008. okt. 13. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Luxusribi...azért különbözik a többiektől, az utcai társaitól...Nem akarok nevet mondani, de mindenki tudja, hogy az...olvasd el Havas Henrik: Méhkirálynő c. könyvét! Nagyon érdekes.

Egyébként ezek a nők általában igen attraktívak, csinosak, kimondottan szépek. Általában gazdag, jobb módú, és igényes férfiakkal találkoznak, sokszor szállodákban történik az aktus, úgymond luxuskörülmények között. Esetleg egy vacsorát is eltölthetnek kettesben, vagy külföldi útra is magával viheti, ha a lány benne van, persze ez még plusz pénz. Sokszor nem csak maga az aktus van, hanem "megrendeli" ,mint kísérőt!

És valóban 500 Eurokat is elkérhetnek egy aktusért, éjszakáért.

2008. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ált.a luxuskurvák modell arcúak és alkatúak,bárki szívesen megjelenik velük partykon,bálokban az oldalukon...és idegen nyelvi ismerettel rendelkeznek.Nem egy luxuskurvának van diplomája!!!

De nem is egy-két ezer forint a díjuk.

Ebben különböznek.

2008. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
elől hátul 5, mónika 3, kézimunkát meg csináljon az öreganyád (filmes szöveg), na ez a kurva. A luxuskurvához házhoz mennek, vagy ő megy, időpontot kérsz nála és egy kisebb havi fizetést nála hagysz, valamint illik néha ajándékot is adni neki, vagy kikerülhetsz a vendégköréből.
2008. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Luxuskurva=Kelemen Anna, a többi különbséget már leírták előttem
2008. okt. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!