Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik így egy 29 éves ember?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és nyáron ismertem meg Őt. Az egész rendkívül idillinek indult. Sokat akart velem lenni, mindig meglepett valamivel. Az egész nem tartott sokáig, tényleg nem...2 hónapig csupán, de nem értem mit rontottam el. Tudniillik Ő nagyon sokat dolgozik, rengeteget...ha tehetné napi 28 órában dolgozna és én ehhez próbáltam alkalmazkodni, és mivel közel voltunk egymáshoz, azért napi 1-2 órára, rosszabb esetben fél órára láttam. Én azt hittem minden szuperül működik, hiányoztam neki, Ő is nekem. Teljesen tökéletesnek tűnt minden. Aztán egy napon, mikor nála aludtam egy-két pohár után kicsúszott a számon, hogy én kezdek belé szeretni. Na ott elromlott minden, másnap közölte, hogy Ő neki ez nem megy, hagyjuk az egészet. Azóta eltelt fél év. Eleinte nem beszélt velem, majd egy idő után, mikor meglátott próbált kérdezősködni, érdeklődött irántam, de bennem volt egy sértődöttség (lehet nem jogosan) és inkább ignoráltam. Kb. 2 hónapja eljött a "mi miért is történt" beszélgetés és elmondta, hogy Ő azt érezte nem lett volna elég ideje rám, nagyon megszeretett stb. stb, kicsit klisének éreztem az egészet. Azt is mondta, hogy lehet nem döntött jól és kicsit az az érzésem volt, hogy újra akarná kezdeni, mivel egyre többet keresett. De most mással van együtt, úgy egy hónapja. Azóta is keres, érdeklődik, ha találkozunk személyesen folyton hozzáér a derekamhoz. Nekem ez fura. Nem kezdeném újra vele, de nem értem a viselkedését. Szerintetek?
2017. ápr. 15. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert tovább akar dugni téged. Nem egyértelmű?
2017. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Legközelebb ne igyál :D
2017. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de fogok :D
2017. ápr. 15. 15:18
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem az embereket ahogy téged sem.

Elvileg mindenkinek van józan paraszti esze.

Miért nem használod?


Veled akart lenni?... Nem

Szakított veled.... Igen

Mással van?.... Igen


Miért gondolod minden cselekedete ellenére hogy lehet köztetek valami?

Egy valami számít a tettek. Nem az hogy mit mond.... Ha ezt felfogná mindenki sokkal egyszerűbb lenne az életetek.

2017. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Csak szexre használt téged, és fog is még.
2017. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Bocsánat a nyers megfogalmazásért, de hogy lehetsz ennyire normálatlan?
2017. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem értem miért gondoljátok, hogy én újra akarom kezdeni vele..:D egyszerűen nem értem, hogy egy 29 éves ember, hogy viselkedhet így. Kicsit értelmezzétek már a leírtakat.
2017. ápr. 15. 17:23
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Miért, egy 29 éves ember nem akarhat dugni? :)
2017. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Nos, itt nem ő a h**lye, hanem te. A leírtakból legalábbis ez teljesen egyértelmű helyzet. Csak azt nem rétem, hogy miért viselkedik így egy 21 éves, aki elvileg már felnőtt. :)
2017. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem egy jellemhős, se nem egy észkirály.... de tényleg miért fontos megérteni, hogy egy zavaros ember mitől zavaros?
2017. ápr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!