Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak kíváncsiságból, itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kíváncsiságból, itt minden lány/nő igazi, értékes nőnek tartja magát?

Figyelt kérdés

Nem provokációból vagy viszályszításból adódóan kérdezem csak feltűnt itt valami az elmúlt hónapok folyamán.


Ugye megy a férfi-nő gyűlölködés meg cicaharc ezerrel. Néhány férfi mindig a közhelyes sztereotípiákkal jön, hogy a nőknek ez meg az kell (gazdag, kigyúrt, stbstb.) amiben van némi igazság mert való igaz, hogy vannak nők akik főleg ezt nézik amennyiben megtehetik, valamint, hogy egy ilyen férfi kocsijában mindig ül valami csinos nőcske és soha nem egy "Julcsi a sarki pékáruslány".


A másik oldalról megy a "a lányokat többre kellene tartani és akkor talán..., de neked úgysem..." ellencsapás.

Namármost, elég sok lánnyal megismerkedtem az elmúlt években, még többel nem, de jó sokat látok annyi biztos. Akikkel megismerkedtem azok között van ilyen is, olyan is, de nem mondanám azt, hogy minden nő egy nagybetűs szent. Valóban elég sok a flegma, magát elég sokra tartó huszonéves lány aki valójában semmivel nem több mint azok a férfiak akiket szokott oltogatni. Volt nem egy akitől megkaptam, hogy ő szexuális élete aztán rendben van mert bármikor talál szexre pasit és persze elég sok lány valóban él is ezen "képességével".


Szóval kérdezem én, ha az én meglátásom szerint a lányok többsége is elég egyszerű, nem tud túl sokat felmutatni azon kívül, hogy mivel ő lány ezért sok férfit tud hülyíteni mert tudja, hogy biológiai adottságainak hála ő hozzá tud jutni amihez akar, de ugye nála van a labda ás erre, durván fogalmazva "veri a nyálát" akkor pontosan hol vannak ezek a lányok innen?

Ne értsetek félre, dolgoznak ők is, full átlagosak szóval semmi stílus vagy "wow" faktor nincs bennük. Valami olcsó sportcipőben, olcsó farmerben vagy cicagatyában és standard felsőben járnak-kelnek és szinte egész nap messengeren lógnak, de sokszor azt látom rajtuk személyes találkozónál is, hogy ők a lányok, ők a királynők mert ugye mondjuk ki nyíltan, náluk van punci.


Kivételek mindig vannak, de ez valóban a többség, saját tapasztalat, nem netes kimutatás vagy brit tudósok által készített statisztika.

Azt pedig egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy erre az oldalra ne lépne fel az ilyen lányok többsége hiszen egész nap a telefonon lóg. Ha ők is azáltal tartják többre magukat csak mert nekik punci jutott foganásnál akkor miért ne mondhatnák a férfiak is ugyanezt, hogy igazából mást nem is nagyon tudnak nyújtani?


Persze lehet ők is nagyszerű emberek, de én pl. nem azt vettem észre amikor nagy büszkén mesélik, hogy mikor melyik pasival csalják éppen az aktuális barátjukat mert ugye sorban állás van azért amilyük van amit ki is használják, szerintem a férfiak is ezt tennék hozzáteszem.

Jobban pedig nem nagyon lehet megismerni sem a lányok többségét mert egyszerűen nem ad lehetőséget sem rá. Elvan a saját életével, szex, pia mindig van, komoly kapcsolat is szóval nincs is másra szüksége. Ezt pedig nem a fantasztikus személyiségükkel érik el, hanem...


Szóval csak annyi van, hogy valóban szeretnék már én is látni egy ilyen gyakoris értékes nőt aki két lábbal a földön jár, őszinte és felválalja magát.


2017. ápr. 17. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A pékárus lányokkal mi a baj?

Erre én is kíváncsi lennék, miért nem azok ülnek a kocsiban?

Tán mert a pasiknak azok a lányok kellenek akiken több a vakolat mint a házfalon és bacnak dolgozni?


Én nem tartom magam értékesnek semennyire.

(Egy pékáruslány)

2017. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Lerohadt az agyam, miközben ezt olvastam.

Jaguár, benned se csalódtam..

2017. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1

Nem a pékárusok ellen szólt a kérdés. :D

Igazából senki ellen nem szólt csak egy ellentmondó tapasztalatot ír le. :)


Az meg, hogy az olyan pasiknak olyan fullos, kikent nők kellenek megint a magánügyük épp úgy ahogy ezek a nők is a pénzt és külsőségeket nézik. Ez az ő dolguk.

2017. ápr. 17. 19:46
 4/14 A kérdező kommentje:

#2

Ahogy én sem benned egy ilyen intelligens válasz után akárki is legyél.


A kérdést egyébként részben ez a kérdés és az itt elhangzott válaszok ihlették.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2017. ápr. 17. 19:48
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Már leírtam itt, le is lettem pontozva, hogy én nem ismerek ilyen nőket. Egyszer "ifjúkoromban" volt, hogy az egyik barátnőm megcsalta a pasiját, őt testületileg lebsztuk.


De a férfibarátaim közt sincs olyan, aki büszkén hirdeti, mennyit bszik, gondolom, madarat tolláról.


Egy értékes ember vagyok, de nekem ez nem párkapcsolatilag meghatározható, hanem emberileg. Te valószínűleg észre sem vennél, ahogy még egy pasi sem. Akik pedig a belsőre mennek, milyen izgis.


Őszintén engem az lepne meg, ha itt lennének cicababák. Persze a többség ezt feltételezi. De ez olyan kb, mint mikor azt mondják, az emberek a Való Világ nézésébe hülyülnek bele. Pedig pont nem az nézi a valóvilágot, aki olyan, hanem mondjuk én, akit lenyűgöz, hogy ilyen tényleg van most ebben a világban?

2017. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akikkel beszélgettem itt épp hogy nem tartották magukat úgymond "értékesnek". Legtöbbje tipikus lány jegyeket hordozott. Picit passzív, bár idővel nyitottabb, visszafogott, kedves és jó beszélgetőpartnerek voltak.


Jaguár te szerintem tipikusan olyan nőkkel találkozgattál/ismerkedtél, akiket ha az átlag ember meglát a cukrászdában a randi előtt, már sarkon is fordul, mert érzi, hogy tipikusan 2010+ os évjáratú "nő". Én is futottam bele egekig érő egóval rendelkező nőbe, mit ne mondjak, 3 órát beszélgettünk, de tényleg csak azért maradtam, amit az 5-ös válaszoló is leírt a való világgal kapcsolatban. Egyszerűen nem hittem el, hogy ez most tényleg igaz e és azt hitte az állandó mosolyom, az egy pozitív jel a randiról.


Ha te állandóan hasonló kaliberbe futsz bele, akkor nem lehet, hogy tanulnod kellene belőle? Hisz pont azért sodorja eléd az élet ugyanazt a paklit, hogy megértsd és felismerd mire is nincs szükséged. Változtass pár dolgon az elképzeléseddel kapcsolatban, azt javaslom. Persze, mindenki a saját maga jövőjének kovácsa.

2017. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Általában az olyan lányok akik flegmáznak, azokban megtört valami. Ez sajnos velem is így volt/van. Akármilyen normális vagyok bármelyik pasival, kiderül rá pár napra/hétre/hónapra, hogy hülyített, átb*szott stb:) Így már csak úgy állok az egészhez, hogy minek is legyek nrmális, ha így is úgy is kihasznál. Annyi a különbség, hogy minden egyes ilyen eset után csak még jobban összetörök, és még jobban utálom magam; mindössze azért, mert magamat hibáztatom amiért kihasználtak. A férfiakkal is ugyanígy. Kihasználnak, mert kihasználták őket:) Dominó effektus.
2017. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6

Félre értesz. Első sorban munkám során találkozom ennyi lánnyal, nővel nem pedig azért mert konkrétan társat keresnék és beléjük botlom.

Van, hogy többször találkozom valakivel, beszélgetünk keveset, megismerkedünk, de ennyi, semmi több.

2017. ápr. 17. 20:50
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig épphogy elengedni kellene a rossz tapasztalatokból származó dolgokat és tanulni belőlük. Ha továbbviszed a másik kapcsolatodba is, azzal te mit nyersz? Semmit. Ő mit nyer? Semmit. El fog romlani előbb utóbb, hisz kiábrándulás lesz a vége. Olyan pedig biztos nem lesz, hogy 2 érzelmileg sebzett lélek majd kiegészíti egymást és boldogan élnek...nem, fel fognak mindketten őrlődni, amiből újabb sebek keletkeznek. Hallgatni kell a saját belsőnkre is, mikor vágyik egyedüllétre, mikor vágyik társaságra. Az ember érzi azt is, mikor gyógyulnak be a sebek. Ha ez előtt nyitod meg magad másnak és ő is "cserben hagy" persze hogy még nagyobb lyukat csinál.
2017. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha en nem tartom ertekesnek magam,hogyan varhatnam el masoktol, hogy annak tartsanak?


Ugyanakkor az iromanyodbol nem derult ki hogy hol is kezdodik szamodra az ertek...nagybetus szent? vagy ne legyen flegma?csalfa?ne eljen vissza a noiessegevel? Fantasztikus szemelyisege legyen?


Mert nekem ott hogy becsuletes,oszinte es tiszta a szive,nincsenek elvarratlan szalai,ketes ugyei,nem sztoriznak rola a hata mogott,nincsenek haragosai,intelligens,korrekt es sorolhatnam.Koze nincs a puncihoz.Aki valoban ertekes,annak a puncija is ertek (templom es nem latogato centrum).


Az olcso farmer, olcso tornacipos resz pedig ertelmezhetetlen szamomra.Foleg ugy h a belso ertekek hianyarol beszelsz.

2017. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!