Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » . (név) -m, picim stb. becézge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. (név) -m, picim stb. becézgetések. Lányok akiknek a legjobb barátjuk fiú, és volt már köztük vmi fizikai kapcsolat. Nem furcsállnátok ha az sms-eiben picim-nek hívna? én eddig csak a kapcsolataimban szoktam meg a becézgetést, és szerelemből.

Figyelt kérdés
egész kicsi korunk óta ismerjük egymást. állandóan együtt vagyunk, mostanság még többet. nekem jóideje többet jelent mint barát, miután megtörtént a 2. csók is, elmondtam neki, kedves de elég egyértelmű elutasítás volt a válasz. de a barátságunk csak még szorosabb lett. most vizsont a testikontaktus, cirógatás, ölelgetés, összekulcsolt kezek állandóvá váltak. és újabban elkezdett becézgetni is. ti mire gondolnátok?
2010. máj. 14. 00:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

de félek szóba hozni. hátha ő csak egy kis kalandnak gonodlja (öszintén én se tudom h többre számitok vagy sem) nem tudom mit akarok magam se... egy kapcsolat vele... annyira fura lenne.de az a baj h mindig ő kezdeményez, én mindig várok a "sült halra" de magától a számba repül:D.

a családja pl a bátyja aki régebben nyomult rám mostmár ha felőlem érdeklődik csak ugy teszi: "na és hogy van a barátnőd?" és a családjainkban is úgy kezelik. viszont a baártikörünk hiába látja a vonzalmat de csak a régi barátság erősebb mivoltát veszik észre. attól félek ha magának se vallaná be (mert tudom h szeret) de mások előtt barátai előtt szégyenlne

2010. máj. 16. 22:01
 12/12 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Szeressétek egymást, mindenhogy, sokféleképpen, ahogy jól esik....
ápr. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!