Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok szerelmes, ő meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes, ő meg úgy tűnik igen?

Figyelt kérdés

Friss a kapcsolatunk, de ő elég régóta próbálkozik nálam. Igazából nagyon kedvelem, borzasztó jól érzem vele magam, a szex is fenomenális. Nagyon odafigyel, de szenvedélyes, szuper.

Tehát alapból nem lenne gond, de nekem idő kell amíg érzelmek kialakulnak. Az érzelmek meg nwm racionális dolgok, de én szeretek racionálisan dönteni. Tartok tőle, hogy nekem ez a kapcsolat nem fog hosszú távon működni, bármennyire is kedvelem. Szinte a tenyerén hordoz, aranyos, kedves de valami hiányzik. Néha szinte idegesít.

Most mit tegyek? Végre találtam valakit, aki őszintén megbecsül, de ez mégse elég. Azt érdemli, hogy valaki úgy érezzen iránta, ahogy kell.


2017. ápr. 9. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2017. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!