Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki a nőknél ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a nőknél ha egy férfi pizsamába alszik? Milyen ruhában szoktak aludni a férfiak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 17:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Meg tudnád indokolni a lepontozást te tőgyarcú? :)
2017. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Aki minimálisan is szocializálódott az pizsamában alszik.
2017. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Á, köszi, már kezdtem félni, hogy az a 428412941 dolog, ami miatt aggódnom kell, hogy megfelelek-e másoknak kevés lesz. Plusz egy sosem árt.
2017. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A párom polo boxer, meg sokszor meztelenül ;)
2017. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan pasim aki selyem pizsamában aludt. Nekem tetszett, ha meg szex volt úgy is le került róla :D
2017. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Laza boxer (ami nem szorít le semmit :D) + atléta, hidegebb időben póló
2017. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nyáron laza rövid gatyában, van egy nagyon régi kezes lábas pizsamám, kicsit ki nyúlt de egybe van, kb 10 12 éves koromota meg van gyerek mintás, téli időszakban abban alszom igazából, mivel így ki nyúlt ez által méretileg jó rám így huszon evésen is, az hogy otthon én miben alszom teljesen mindegy, lány elött is aludtam bene tetszet is neki.
2021. dec. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!